MTC - PIERWSZE WRAŻENIA

Przedpremierowe pokazy gry Monster Truck Championship odbyły się na Gamescom 2020. Przeczytaj dalej, co dziennikarze mają do powiedzenia na temat gry.
Czytaj dalej >

MTC - POZNAJ CECHY GRY

Wyraź swoją kreatywność w Monster Truck Championship dzięki wielu możliwościom rozbudowy pojazdów! Ujawniamy dokładną zawartość gry w nowym zwiastunie.
Czytaj dalej >

CUBERS ARENA JUŻ W SPRZEDAŻY

Pokonaj przeciwników i utoruj sobie drogę do wolności oraz chwały w CUBERS: Arena! Gra jest już dostepna na PS4, Xbox One, Nintendo Switch oraz Steam!
Czytaj dalej >

ZA TYDZIEŃ PREMIERA CUBERS

Gra CUBERS: Arena ukończyła certyfikację na konsolach i w przyszłym tygodniu pojawi się w sprzedaży na PS4, Xbox One, Nintendo Switch™ oraz PC.
Czytaj dalej >

MTC - NOWY ZWIASTUN I SCREENY

Obejrzyj najnowszy zwiastun gry Monster Truck Championship! Już jesienią gra będzie dostępna na PS4, Xbox One, Nintendo Switch™ i PC.
Czytaj dalej >

TEYON JAPAN ZACZYNA SPRZEDAŻ RETAILOWĄ

Nasz japoński oddział wydał dziś swój pierwszy pudełkowy tytuł we współpracy z Nintendo. Human Fall Flat na konsolę Nintendo Switch™ jest już dostępny w sklepach w Japonii.
Czytaj dalej >

CUBERS WKRÓTCE W SKLEPACH

CUBERS: Arena, dynamiczna gra z kategorii arena brawler i twin-stick slasher, będzie wkrótce dostępna na PS4, Xbox One, Nintendo Switch™ oraz PC. Dodaj do listy życzeń!
Czytaj dalej >

MONSTER TRUCKI ZAPOWIEDZIANE

Monster Truck Championship to wyjątkowa symulacja zawodów monster truck na PS4, Xbox One, Nintendo Switch™ i PC. Weź udział w zawodach!
Czytaj dalej >

RECENZJE GRY TERMINATOR

Terminator: Resistance jest już dostępny na Steam, PS4 i Xbox One od kilku miesięcy, więc sprawdźmy, co na temat gry mają do powiedzenia media i gracze.
Czytaj dalej >

TERMINATOR W SPRZEDAŻY W EUROPIE

Terminator: Resistance, strzelanka FPS dla jednego gracza oparta na legendarnych filmach, jest już w sprzedaży na Steam oraz PlayStation 4 i Xbox One w Europie.
Czytaj dalej >

NOWY TRAILER I GAMEPLAY WIDEO

Obejrzyj dwa nowe materiały wideo z TERMINATOR: RESISTANCE - pełnej akcji sktrzelanki osadzonej w filmowym świecie Terminatora.
Czytaj dalej >

ZAPOWIEDŹ PREMIERY GRY TERMINATOR

Z radością ogłaszamy, że premiera gry Terminator: Resistance na PS4, Xbox One i Steam, będzie miała miejsce 15 listopada w Europe i Australii oraz 3 grudnia w Ameryce Północnej.
Czytaj dalej >

HUMAN FALL FLAT HITEM W JAPONII

Teyon Japan świętuje sukces gry Human Fall Flat na konsoli Nintendo Switch™ – jest to najczęściej ściągana gra w Japonii w Nintendo eshop™ w 2018r.
Czytaj dalej >