MTC JUŻ NA NINTENDO SWITCH + RECENZJE

Gra Monster Truck Championship od dziś jest dostępna na Nintendo Switch, więc pora na przegląd recenzji graczy i mediów.

Minął już miesiąc od premiery Monster Truck Championship na platformach Steam, PlayStation®4 i Xbox One i nareszcie nadszedł czas, aby fani Nintendo Switch również mogli cieszyć się grą! Tytuł jest już dostępny w Nintendo eShop w Europie i 24 listopada pojawi się w Ameryce Północnej. Odwiedź europejski i amerykański sklep, aby dowiedzieć się więcej.

RECENZJE

„Choć nie jest to to samo, co prawdziwe doświadczenie, Monster Truck Championship radzi sobie całkiem nieźle z odtworzeniem zabawy. Jest wiele rzeczy, dla których gracze będą powracać do gry jak tryb kariery z mnóstwem wyzwań, części i ulepszeń do odblokowania".

„MTC w końcu stworzyło naprawdę fajną grę z monster truckami. Jej grywalność to powiew świeżego powietrza, nawet wśród innych rywali w kategorii wyścigów; chociaż nie jest do ideał, główna rozgrywka jest niezawodna i naprawdę ekscytująca”.

„Gra nadrabia brak licencji, dostarzając graczowi świetną zabawę".

„Chociaż nie nazwalibyśmy Monster Truck Championship symulatorem wyścigów monster truck, to nazwalibyśmy ją miażdżącym sukcesem".

„Byłem jednak mile zaskoczony tym, co dostarczyli Teyon i Nacon; wysoce grywalna i przyjemna rozrywka, na dobrze zaprojektowanych torach w satysfakcjonująco ciężkich pojazdach”.

„Monster Truck Championship to wierna symulacja, która oferuje satysfakcjonującą krzywą uczenia się i świetne poczucie spełnienia. Zawody mogą stać się trudniejsze, ale masz wiele opcji, aby ulepszyć swojego monster trucka."

„Monster Truck Championship trafia we wszystkie właściwe punkty. MTC nie jest idealna, ale oferuje dużo głębi, świetną grywalność i co najważniejsze, długą rozywkę dla całej rodziny ”.

„Prawie idealna symulacja, zabawna i złożona, a także nowy poziom trudności regulowany przez ulepszenia samochodu”.

YouTube

  • IGN

„Grafika może nie jest idealna, ale symulacja pojazdów w Monster Truck Championship działa bardzo dobrze”.

  • SLAPTrain

„KOCHAM TĘ GRĘ”.

  • GameSpew.com

„To, co naprawdę sprzedaje Monster Truck Championship, to jego wyjątkowość. Nigdy wcześniej rywalizacja w monster truckach nie była tak autentycznie odwzorowana, od burzliwych wyścigów po torze, aż po zawody freestyle.”

  • Upside Down Shark

„Gra Monster Truck Championship jest zwycięzcą, ponieważ nie ma takiej drugiej. Przywołuje wspomnienia z serii Monster Jam, ale z dojrzałym akcentem, dającym więcej głebi dla tych, którzy szukają bardziej realistycznej rozrywki”.

OPINIE W SIECI

Dziękujemy za wszystkie pozytywne komentarze, które zostały opublikowane na Steamie i w mediach społecznościowych! Oto kilka przykładów:

Jeśli chcesz zakupić grę, odwiedź poniższe linki: