MTC - PIERWSZE WRAŻENIA

Przedpremierowe pokazy gry Monster Truck Championship odbyły się na Gamescom 2020. Przeczytaj dalej, co dziennikarze mają do powiedzenia na temat gry.

W zeszłym tygodniu odbyły się w formie cyfrowej targi Gamescom 2020, największe w Europie wydarzenie poświęcone grom komputerowym, w trakcie których wielu wydawców i deweloperów przedstawiło swoje nadchodzące tytuły. Również Teyon i Nacon zaprezentowali mediom grę Monster Truck Championship, a poniżej znajdziesz wybrane opinie.

Gamespew - czytaj dalej

(…) grałem w Monster Truck Championship i już wiem, że gra będzie lepsze niż każda przed nią. (…) Naprawdę byłem mile zaskoczony tym tytułem. Po wszystkich okropnych grach monster truck wydanych w przeszłości, miałem nadzieję, że będzie dobrze, ale na wszelki wypadek obniżyłem swoje oczekiwania. I chociaż nie mogłem wypróbować trybu kampanii ani kastomizacji, jestem optymistyczny, że będzie to naprawdę dobra, jeśli nie świetna gra. Ładnie wygląda ładnie, jest różnorodna i co najważniejsze, ma dobre sterowanie.

pisze Richard Seagrave

The Sixth Axis - czytaj dalej

Gra świetnie oddaje, jest sprężystość zawieszenia monster trucka. Ruch kabiny podczas gwałtownego hamowania i jazdy po terenie, może nie jest tak dramatyczny, jak można by się tego spodziewać po oglądaniu zawodów monster trucków na YouTube, jednak prowadzenie pojazdu jest płynne i w punkt.

by Stefan L

Game Guide FR - czytaj dalej

Stworzona przez Teyon gra Monster Truck Championship to pierwszy tytuł w branży, który integruje realistyczną fizykę, co powinno spodobać się pięciu milionom fanów tego ekstremalnego sportu, tak szczególnie popularnego w Ameryce Północnej. (...) Grafika wygląda dobrze, oferuje płynne animacje i realistycznie wymodelowane pojazdy, których fragmenty odpadają podczas wyścigów. Dodatkowym atutem jest świetny komentarz narratora, który relacjonuje wydarzenia na żywo, a także muzyka, która doskonale pasuje do przytłaczających rozmiarów pojazdów.

by Onidra

Zobacz również film z kilku minut rozgrywki, stworzony przez autora artykułu.

4Gamers.be - czytaj dalej

Teyon chce stowrzyć realistyczną grę z monster truckami i całkiem nieźle im się to udaje, przynajmniej bazując na wersji recenzenckiej. Gra nie jest pełna bajerów, ale daje poczucie, że naprawdę siedzisz za kierownicą monster trucka.

by YONIVL

Jeuxonline.info - czytaj dalej

Jesteśmy ciekawi, co gra zaoferuje w ostatecznej wersji, ale już wersja recenzencka jest miłą zapowiedzią. Monster Truck Championship nie jest rewolucyjnym tytułem, ale oferuje nietypową grę samochodową, w stylu Wreckfest - z jednej strony angażująca i wymagająca, a z drugiej świetna zabawa. Chcielibyśmy zagrać w pełną wersję, gdy gra pojawi się już na rynku.

by Hachim0n

SLAPTrain - zobacz na Youtube

Na koniec chcielibyśmy podzielić się z Wami filmem autorstwa SLAPTrain, popularnego kanadyjskiego YouTubera z ponad 2 milionami subskrybentów! W skrócie, SLAPTrain kocha naszą grę! Obejrzyj pełny film z komentarzem poniżej.

Monster Truck Championship zadebiutuje 15 października na PS4, Xbox One i PC, a w listopadzie pojawi się na Nintendo Switch.