NOWY TRAILER I GAMEPLAY WIDEO

Obejrzyj dwa nowe materiały wideo z TERMINATOR: RESISTANCE - pełnej akcji sktrzelanki osadzonej w filmowym świecie Terminatora.

Reef Entertainment i Teyon wypuścili nowe materiały video z PC-towej wersji gry TERMINATOR: RESISTANCE!

Nowy trailer z elementami walki

Wideo pokazuje głównego bohatera gry i członka ruchu oporu, Jacoba Riversa, w trakcie walki ze SKYNETem. Jacob rozpoczyna grę od ucieczki przed siłami SKYNETu, po tym jak jego jednostka została rozgromiona przez tajemniczego, nowego wroga. Zmuszony zaatakować SKYNET z ukrycia, by ochornić bezbronych cywili, Jacob przykuwa uwagę jednego z dowódców Południowej Jednostki Ruchu Oporu – komendant Baron. Pod jej dowództwem Jacob nauczy się, jak używać arsenału broni Tech-Com, by odpłacić się w walce SKYNETowi.

“W trakcie prac and grą, wiedzieliśmy, że fani franczyzy bardzo liczą na autentyczne odwzorowanie Przyszłej Wojny. Dlatego włożyliśmy sporo wysiłku w analizę każdego przebłysku przyszłości w filmach Terminator i Terminator 2, by jak najbardziej odwzrować elemnty otoczenia. Najlepszym przykładem jest baza ruchu oporu, widziana w pierwszym filmie. Ponadto, bardzo szczegółowo odtworzyliśmy mundury członków ruchu. Mamy nadzieję, że te detale spodobają się wszystkim miłośnikom Terminatora.

Walka to duża i bardzo ekscytująca część gry TERMINATOR: RESISTANCE, ale nasz zespół chciał też stworzyć wciągającą fabułę, ciekawe portfolio postaci i anagżujące elementy RPG w meachnice.”

tak wypowiada się o tym materiale producent gry Piotr Łatocha.

Pierwsze 10 minut gry

Pierwsze 10 minut gry TERMINATOR: RESISTANCE wprowadza nas w świat gry i zapoznaje z mechaniką. Zaprezentowane są wybrane cut-sceny oraz game-play z otwarcia gry. Aby uniknąc spojlerów, video zostało zedytowane.

“Chcieliśmy już na początku gry wprowadzić pełne grozy spotkanie z modelami T-800. Dlatego zaraz na starcie gracz nie dostępu do broni plazmowej i nie może unieszkodliwić T-800. Jedyne rozwiązanie to unikać konfrontacji lub powalić T-800 przy pomocy shotguna i kupić sobie czas na ucieczkę. Sytuacja diametralnie się zmienia, gdy Jacob zdobywa bardziej zaawansowną borń w dalszej części gry.”

Pierwsza misja gry wprowadza również inne ocalałe postacie, których los został związany z losem Jacoba. Gracze mogą sami podejmować decyzje, w jakie interakcje chcą wchodzić z innymi postaciami, w ramach dialogów i misji pobocznych.

“Wierzymy, że w świecie Terminatora, postacie są tak samo ważne jak walka, dlatego stworzyliśmy bohaterów z interesującymi hisotriami, które gracz będzie mógł odkryć, jeśli tylko zechce. Zdobycie ich zaufanie będzie fundamentalne dla dlaszej fabuły i będzie wpływało na zakończenie całej historii.”

komentuje Piotr Łatocha.

TERMINATOR: RESISTANCE pojawi się na konsolach PlayStation®4, Xbox One oraz na PC w serwisie Steam® 15 listopada 2019r. w Europie i Australii, a 10 grudnia 2019r. w Północnej Ameryce.

Więcej o TERMINATOR: RESISTANCE

TERMINATOR: RESISTANCE to gra akcji/shooter z perspektywy pierwszej osoby i dla jednego gracza, stworzona przez Teyon. Przedstawia oryginalną historię, bazującą na filmowej licencji legendarnych filmów ‘TERMINATOR’ i ‘TERMINATOR 2: DZIEŃ SĄDU’. Akcja rozgrywa się w postapokaliptycznym Los Angeles, prawie 30 lat po Dniu Sądu, i wprowadza zdarzenia z Przyszłej Wojny, częściowo pokazane w filmach Jamesa Camerona. Prawa licencyjne do filmów ‘TERMINATOR’ i ‘TERMINATOR 2: DZIEŃ SĄDU’ należą do STUDIOCANAL i zostały przekazane firmie Reef Entertainemnt w ramach produkcji tej gry.

TERMINATOR: RESISTANCE przedstawia nowego bohatera, Jacoba Riversa, żołnierza Pacyficznego Oddziału Ruchu Oporu. Mimo że, Jacob to tylko zwykły szeregowy, wkrótce odkryje, że jest celem SKYNETu i został wydany na niego wyrok!

SKYNET może przegrać tę wojnę, ale jaką cenę będzie musiał zapłacić Jacob? Przeżyj wydarzenia, wiodące do finalnej bitwy i zniszcz obronę SKYNETu w wojnie ludzkości z maszynami.

CECHY GRY

  • Odeprzyj atak maszyn! Walcz przeciwko legendarnym wrogom z filmów w tym T-800, a także z szeregiem nowych przeciwników w uniwersum Terminatora.
  • Zaopatrz się w bogaty arsenał broni, biegaj, skradaj się i hakuj systemy maszyn. Świat nie jest tak wyrozumiały, jak kiedyś, więc będziesz musiał szukać złomu do handlu i rzemiosła.
  • Zdecyduj, jakim bohaterem chcesz być i nabijaj swoje umiejętności, podczas eksploracji postapokaliptycznego Los Angeles. Ukończ misje fabularne, aby awansować w szeregach Ruchu Oporu, a także zadania poboczne, aby pomóc przyjaciołom.
  • Zmień losy ludzkości! Broń ocalałych i poznaj ich lepiej - każda postać ma własne motywacje i historie. Działania podejmowane w trakcie gry wpłyną na losy każdej postaci oraz zakończenie gry!

Kontakt dla prasy: [email protected]

Odwiedź również oficjalną stronę gry oraz stronę gry na Steam!

O filmach ‘THE TERMINATOR’ i ‘TERMINATOR 2: JUDGMENT DAY'

'THE TERMINATOR' z 1984r. jest nazywany kultowym przedstawicielem gatunku science-fiction i wprowadza ukochaną serię filmową. Humanoidalny cyborg z przyszłości, zdominowanej przez maszyny, zostaje odesłany w czasie, aby zabić matkę jeszcze nie narodzonego przywódcy rebeliantów, Johna Connora. Tymczasem rebelianci wybierają swojego agenta, który również cofa się w czasie, by zatrzymać Terminatora, zapewniając w ten sposób, że wydarzenia będą przebiegać zgodnie z ustalonym wcześniej przebiegiem.

„Terminator 2: DZIEŃ SĄDU” został wydany w 1991 roku i odniósł natychmiastowy sukces kasowy na całym świecie. Kontynuując opowieść, T2 pozostaje w swoim sercu klasyczną opowieścią science fiction z robotami, podróżami w czasie i dystopijnymi światami przyszłości. Film stał się jednym z najbardziej dochodowych produkcji, nagradzanych przez akademię filmową, oraz jednym z najbardziej kultowych filmów wszech czasów.

O Studio Canal

STUDIOCANAL jest spółką zależną Grupy CANAL+ i jedną z wiodących europejskich firm na rynku w zakresie produkcji, dystrybucji i sprzedaży międzynarodowych filmów fabularnych i seriali telewizyjnych. STUDIOCANAL to jedyne studio, które działa jednocześnie na trzech głównych terytoriach europejskich - Francji, Wielkiej Brytanii i Niemczech - a także w Australii i Nowej Zelandii.

O Reef Entertainment

Reef Entertainment jest brytyjskim wydawcą gier wideo, założonym w 2005r. W 2010r. firma została przejęta przez Creative Distribution Group, która przyczyniła się do jej dalszego rozwoju. Reef nie tylko aktywnie rozszerza swoje możliwości wydawnicze, ale także opracowuje własne tytuły. Zespół opiera się na połączeniu silnego zarządzania z wieloletnim doświadczeniem w branży gier wideo i rozrywki, a także chętnie angażuje w swoje przedsięwzięcia nowe talenty, dopiero początkujące w branży. Więcej informacji na www.reef-entertainment.com