ZAPOWIEDŹ PREMIERY GRY TERMINATOR

Z radością ogłaszamy, że premiera gry Terminator: Resistance na PS4, Xbox One i Steam, będzie miała miejsce 15 listopada w Europe i Australii oraz 3 grudnia w Ameryce Północnej.

Reef Entertainment, wydawca gier wideo z UK, oraz Teyon z radością ogłaszaja premierę gry TERMINATOR: RESISTANCE na PlayStation®4, Xbox One i PC przez serwis Steam®. Gra ukaże się 15 listopada w Europie i Australii oraz 3 grudnia w Ameryce Północnej.

TERMINATOR: RESISTANCE to strzelanka FPS dla jednego gracza stworzona przez zespół Teyon. Przedstawia oryginalną historię, opartą na licencji do legendarnych filmów „TERMINATOR” i „T2: DZIEŃ SĄDU”, osadzoną w postapokaliptycznym Los Angeles, prawie 30 lat po Dniu Sądu.

TERMINATOR: RESISTANCE wprowadza również nowego bohatera, Jacoba Riversa, żołnierza z Dywizji Pancernej Ruchu Oporu. Mimo że Jacob jest zwykłym cywilem, wkrótce odkryje, że grozi mu niebiezpieczeństwo ze strony samego SKYNETu, który na niego poluje! Być może SKYNET przegra tę wojnę, ale jakim kosztem dla Jacoba? Przeżyj wydarzenia, które doprowadziły do ​​decydującej ostatecznej bitwy, zniszcz sieć obronną SKYNET i pomóż ludzkości w wojnie przeciwko maszynom!

CECHY GRY:

  • Odeprzyj atak maszyn! Walcz przeciwko legendarnym wrogom z filmów w tym T-800, a także z szeregiem nowych przeciwników w uniwersum Terminatora.
  • Zaopatrz się w bogaty arsenał broni, biegaj, skradaj się i hakuj systemy maszyn. Świat nie jest tak wyrozumiały, jak kiedyś, więc będziesz musiał szukać złomu do handlu i rzemiosła.
  • Zdecyduj, jakim bohaterem chcesz być i nabijaj swoje umiejętności, podczas eksploracji postapokaliptycznego Los Angeles. Ukończ misje fabularne, aby awansować w szeregach Ruchu Oporu, a także zadania poboczne, aby pomóc przyjaciołom.
  • Zmień losy ludzkości! Broń ocalałych i poznaj ich lepiej - każda postać ma własne motywacje i historie. Działania podejmowane w trakcie gry wpłyną na losy każdej postaci oraz zakończenie gry!

Odwiedź oficjalną stronę gry.

O filmach ‘THE TERMINATOR’ i ‘TERMINATOR 2: JUDGMENT DAY'

'THE TERMINATOR' z 1984r. jest nazywany kultowym przedstawicielem gatunku science-fiction i wprowadza ukochaną serię filmową. Humanoidalny cyborg z przyszłości, zdominowanej przez maszyny, zostaje odesłany w czasie, aby zabić matkę jeszcze nie narodzonego przywódcy rebeliantów, Johna Connora. Tymczasem rebelianci wybierają swojego agenta, który również cofa się w czasie, by zatrzymać Terminatora, zapewniając w ten sposób, że wydarzenia będą przebiegać zgodnie z ustalonym wcześniej przebiegiem.

„Terminator 2: DZIEŃ SĄDU” został wydany w 1991 roku i odniósł natychmiastowy sukces kasowy na całym świecie. Kontynuując opowieść, T2 pozostaje w swoim sercu klasyczną opowieścią science fiction z robotami, podróżami w czasie i dystopijnymi światami przyszłości. Film stał się jednym z najbardziej dochodowych produkcji, nagradzanych przez akademię filmową, oraz jednym z najbardziej kultowych filmów wszech czasów.

O Studio Canal

STUDIOCANAL jest spółką zależną Grupy CANAL+ i jedną z wiodących europejskich firm na rynku w zakresie produkcji, dystrybucji i sprzedaży międzynarodowych filmów fabularnych i seriali telewizyjnych. STUDIOCANAL to jedyne studio, które działa jednocześnie na trzech głównych terytoriach europejskich - Francji, Wielkiej Brytanii i Niemczech - a także w Australii i Nowej Zelandii.

O Reef Entertainment

Reef Entertainment jest brytyjskim wydawcą gier wideo, założonym w 2005r. W 2010r. firma została przejęta przez Creative Distribution Group, która przyczyniła się do jej dalszego rozwoju. Reef nie tylko aktywnie rozszerza swoje możliwości wydawnicze, ale także opracowuje własne tytuły. Zespół opiera się na połączeniu silnego zarządzania z wieloletnim doświadczeniem w branży gier wideo i rozrywki, a także chętnie angażuje w swoje przedsięwzięcia nowe talenty, dopiero początkujące w branży. Więcej informacji na www.reef-entertainment.com