TERMINATOR W SPRZEDAŻY W EUROPIE

Terminator: Resistance, strzelanka FPS dla jednego gracza oparta na legendarnych filmach, jest już w sprzedaży na Steam oraz PlayStation 4 i Xbox One w Europie.

Dodatkowo, nasz wydawca Reef Entertainment połączył siły z amerykańskim wydawcą komiksów Dark Horse Comics, aby dostarczyć pakiet dwóch ekskluzywnych komiksów cyfrowych, TERMINATOR: RESISTANCE Zero Day Exploit część 1 i część 2! Pakiet komiksów cyfrowych zostanie uwzględniony w wydaniu fizycznym* gry TERMINATOR: RESISTANCE i będzie stanowił rozszerzenie wydarzeń, które mają miejsce w grze.

Komiks TERMINATOR: RESISTANCE Zero Day Exploit został napisany przez Arvida Nelsona (Rex Mundi, Rage: After the Impact), ilustracje wykonał Andy MacDonald (The Terminator: 2029–1984) oraz Pete Woods (Cryptocracy, Terminator Salvation: The Final Battle), kolorystykę dobrał Dan Jackson (Stranger Things: Zombie Boys, Aliens) a czcionki Nate Piekos z Blambot (The Mask: I Pledge Allegiance to the Mask, The Umbrella Academy). Okładki z kolei stworzył Raymond Swanland (Alien vs. Predator, Predator).

TERMINATOR: RESISTANCE Zero Day Exploit Część 1 i część 2 stanowi rozszerzenie gry, opowiadając historie kluczowych postaci Oddziału Południowego Ruchu Oporu - dowódcy Jessici Baron i dr Edwina Macka. Komiksy zagłębią się w kluczowe wątki fabularne i wątki postaci, zapowiadając wydarzenia, które mają miejsce w grze.

Część 1 skupia się na komandor Jessice Baron - przywódcy Południowego Oddziału Ruchu Oporu. Jessica jest tak zimna i bezwzględna jak maszyny, które przysięgła pokonać, ale jest także inspirującym i skutecznym dowódcą.

Część 2 natomiast przestawia postać dr Edwina Macka, byłego głównego naukowca Oddziału Południowego Ruchu Oporu. Po popełnieniu fatalnego błędu, który kosztował życie poprzedniego przywódcy, Mack został wygnany i zmuszony do przetrwania na własną rękę. Pomimo słabnących umiejętności społecznych, jest nadal bardzo inteligentny i najlepiej wyposażony, jeśli chodzi o zrozumienie wewnętrznych mechanizmów technologii SKYNET.

* Premierowe wydania pudełkowe gry TERMINATOR: RESISTANCE będą zawierać unikalny kod, dzięki któremu można pobrać komiksy na tej stronie.

* UWAGA: Kod do komiksu jest DARMOWYM PREZENTEM i nie ma gwarancji, że znajdzie się we wszystkich fizycznych wydaniach gry.


Pobierz grę Terminator: Resistance w serwisach:

Zakup gry w pudełku jest możliwy przez partnerów wymienionych poniżej:

EUROPA

AMERYKA PÓŁNOCNA

RESZTA ŚWIATA