ROBOCOP NA GAMESCOM 2023

Gamescom przyniósł wiele ekscytujących wiadomości dotyczących RoboCop: Rogue City! Zobacz nowy zwiastun, 16-minutowy gameplay oraz pierwsze wrażenia mediów.

Gamescom jest już teraz tylko wspomnieniem, ale pozostawił po sobie wiele pozytywnych emocji! 🎮 W zeszłym tygodniu gra Robocop: Rogue City w ramach prywatnych pokazów była prezentowana przedstawicielom mediów oraz influencerom. Ponadto, na transmisji zapowiedzi najgorętszych gier sezonu na kanale Future Games Show, swoją premierę miał najnowszy zwiastun, który możesz obejrzeć już teraz!

Jeśli jesteście ciekawi, jakie są pierwsze wrażenia mediów, sprawdźcie najnowsze video na kanale IGN, przygotowane przez Alexa Simmonsa. Omawia on m.in. charakterystyczny dla RoboCopa pistolet Auto-9, strategie na rozwiązywanie zagadek i przestępstw, czy też wrażenia z walki, która wygląda jednak nieco inaczej niż w innych FPSach.

A na koniec mamy dla Ciebie 16 minut wybuchowej rozgrywki - wciel się w Alexa Murphy'ego i zobacz na własnej skórze, jak to jest walczyć z przestępczością w Old Detroit!

RoboCop: Rogue City pojawi sie w sprzedaży 2 listopada, 2023r. na PlayStation 5, PC oraz Xbox Series S i X! 🔥Nie możemy się doczekać, aż gra wyląduje w waszych rękach! Wszystkie opinie i doświadczenia są dla nas niezwykle ważne! 😊🕹️🤖