MTC W SKLEPACH NA PC, PS4 i XO

Wciśnij gaz do dechy w Monster Truck Championship, symulacji monster trucków dostępnej już na PC, PlayStation®4 i Xbox One w Europie (20.10 w Ameryce Północnej).

Lesquin, 15 października 2020 - NACON i TEYON zapraszają do udziału w spektakularnych zawodach z Monster Truck Championship. Symulacja jest już dostępna na PlayStation®4, Xbox One oraz Steam w Eurpopie (20.10 w Ameryce Północnej), a 19 listopada ukaże się również na Nintendo Switch.

Jak zamówić grę? Wejdź na stronę https://monstertruckchampionshipthegame.com, wybierz interesującą Cię wersję i postępuj zgodnie z instrukcjami, lub też pobierz grę bezpośrednio w serwisach na PS4, Steam lub Xbox One!

Monster Truck Championship to wyjątkowa symulacja, w której gracze biorą udział w zawodach na 25 torach w Stanach Zjednoczonych. Nie spodziewaj się jednak, że uda ci się wykonać niesamowite sztuczki powietrzne, po prostu naciskając gaz. Musisz najpierw opanować fizykę pojazdu, aby ustanowić nowe rekordy i wykonać tricki z prawdziwych zawodów. Gra wiernie odtwarza wyjątkowe wrażenia z jazdy tymi potężnymi pojazdami!

W grze czeka pięć głównych wyzwań:

  • Race - ukończ wyścig na pierwszym miejscu w ramach określonej liczby okrążeń, rywalizując z ośmioma innymi kierowcami;
  • Time Attack - ustanów nowy rekord czasu;
  • Drag Races - rywalizuj z innym kierowcą na małym odcinku toru;
  • Freestyle - wykonaj jak najwięcej spektakularnych sztuczek;
  • Destruction - zdobądź nagrody za zniszczenie każdej przeszkody.

Obejrzyj zwiastun premierowy Monster Truck Championship poniżej.

Monster Truck Championship ma również tryb kariery, w którym gracze biorą udział w różnych turniejach, ulepszają Monster Trucki oraz zarządzają zespołem i finansami. Zdobądź puchar i zostań mistrzem ligi zawodowej w finałach Monster Truck!

Kierowcy mogą wybrać spośród 16 w pełni konfigurowalnych pojazdów. Mogą również dokonywać dalszych zmian w przyspieszeniu i prędkości, dzięki precyzyjnemu strojoniu silnika, dobierz zawieszenie czy zmodyfikuj przyczepność dzięki odpowiednim oponom. Dostępnych jest ponad 50 elementów, łączących wydajność i styl.

Aby jeszcze bardziej wejść w świat gry, użyj kamery z kokpitu i poczuj, jak to jest latać wysoko nad torem! Podczas trików nie musisz przejmować się pozycją kamer, dzięki czemu możesz podziwiać swoje akrobacje z najlepszej perspektywy, dodatkowo w zwolnionym tempie.

Monster Truck Championship oferuje:

  • 25 torów w różnych miastach w Stanach Zjednoczonych;
  • 16 pojazdów z opcją personalizacji, dzięki czemu każdy z nich będzie wyjątkowy;
  • Realistyczne sterowanie i fizyka, w tym niezależne sterowanie przednimi i tylnymi kołami oraz regulacja różnych elementów mechanicznych, takich jak zawieszenie, skrzynia biegów i silnik;
  • Tryb online dla max. 8 graczy;
  • Tryb kariery, w którym musisz zarządzać pojazdem, zdobywać sponsorów i pracowników, aby poprawić swoje wyniki i zarobki.

KONTAKTY PRASOWE

NACON - Hama Doucouré - [email protected]

Dead Good PR (dla mediów z UK) - Matthew Pellett - [email protected]