MOONLIGHTER JUŻ W SKLEPACH W JAPONII

Moonlighter, hit z Nintendo Switch ™ od Digital Sun Games i 11 bit studio, już jest dostępny w wersji pudełkowej w japońskich sklepach dzięki Teyon Japan.

Teyon Japan z przyjemnością informuje o najnpowszej edycji fizycznej, trafiajacej dziś do sklepów w Japonii. Moonlighter, stworzony przez Digital Sun Games i 11 bit studios, to gra akcji z elementami RPG i rogue-lite, przedstawiająca codzienne życie Willa, odważnego sklepikarza, który marzy o zostaniu bohaterem. Wersja pudełkowa kosztuje 3500 JPY + podatek i zawiera DLC „Between Dimensions”, 3 specjalne pocztówki i dwustronną okładkę. Lista sklepów oferujących fizyczne wydanie Moonlighter jest dostępna na stronie gry.

O grze Moonlighter

Dawno temu, podczas prac archeologicznych, odkryto szereg tajemniczych wrót. Ludzie szybko zrozumieli, że prowadzą one do innych światów i wymiarów. Niebawem powstała tam również niewielka, kupiecka wioska o nazwie Rynoka - a jej głównym przeznaczeniem stało się zaopatrywanie poszukiwaczy przygód, dla których brawura i obietnica bogactwa były silniejsze niż zdrowy rozsądek...

PROWADŹ WŁASNY SKLEP

Kieruj swoim małym przedsiębiorstwem: wystawiaj przedmioty na sprzedaż, ustalaj ich ceny, zarządzaj zapasami złota, zatrudniaj pomocników i ulepszaj swój sklep! Bądź jednak ostrożny - w wiosce kręcą się podejrzani osobnicy, którzy mogą chcieć położyć swoje lepkie palce na Twoich towarach!

WALCZ STYLOWO

Starcia z zastępami przeciwników i bossów mogą okazać się nie lada wyzwaniem! Aby w pełni wykorzystać rozbudowany system walki, musisz poznać wszystkie jego niuanse. Używaj zróżnicowanego uzbrojenia, ucz się zachowań przeciwników i wykorzystuj elementy otoczenia, aby zdobyć przewagę! Na pewno uda Ci się wypracować styl dopasowany idealnie do Ciebie!

PRZYWRÓĆ ŚWIETNOŚĆ RYNOCE

Dzięki Tobie Rynoka może znowu odżyć! Poznaj mieszkańców osady i pomóż im w założeniu ich własnych sklepów. Nie tylko będą Ci wdzięczni, ale chętnie zaoferują szereg przydatnych usług!

TWÓRZ I ZAKLINAJ

System wytwarzania i zaklinania przedmiotów jest kluczowy dla Twoich postępów. Dzięki mieszkańcom wioski twórz nowe typy uzbrojenia oraz pancerze, a później wzmocnij je potężnymi zaklęciami. Stwórz styl rozgrywki uszyty na Twoją miarę!

ZDOBYWAJ ŁUPY

Poprzez bramy dotrzesz do światów pełnych egzotycznych przedmiotów! Zdobywaj zasoby, uzbrojenie i osobliwe artefakty. Nie zdołasz jednak unieść wszystkiego. Zdecyduj, co jest dla Ciebie najcenniejsze, wykorzystując unikalny system zarządzania ekwipunkiem.

ZAPRZYJAŹNIJ SIĘ Z TOWARZYSZAMI

Wrota prowadzą do odmiennych światów. Każda wyprawa będzie niepowtarzalna i wymusi na Tobie szereg wyborów. Nigdy nie wiesz, co czyha za kolejnymi drzwiami... właśnie dlatego musisz być przygotowany na wszystko!

DODATEK BETWEEN DIMENSIONS

Between Dimensions to największe rozszerzenie gry Moonlighter w historii. DLC zapełnia istniejące lochy nowymi stworzeniami, a także zapewnia dostęp do nowego Międzywymiarowego Lochu, w którym aż roi się od minibossów. Można spodziewać się też nowej broni, zbroi, przedmiotów do sklepu i pierścieni.