ŚWIETNY START ROBOCOPA

Premiera RoboCop: Rogue City to największa sukces dotychczas dla firm Teyon i Nacon! Gra zbiera bardzo pozytywne recenzje zarówno od mediów, jak i graczy.

Kultowy bohater, pół-człowiek pół-maszyna, powrócił w wielkim stylu w grze RoboCop: Rogue City.

Gra zdobyła serca ponad 435 000 graczy na platformie Steam w przeciągu tylko 2 tygodni i odnotowała 2,7 miliona aktywnych sesji! Odsetek pozytywnych recenzji wynosi aż 92%, za co bardzo dziękujemy wszystkim graczom :)

Wraz z wydawcą NACONem i studiem Metro-Goldwyn-Mayer (MGM), z radością świętują ten ogromny sukces i prezentujemy nowe video, podsumowywujące opinie mediów.

RoboCop: Rogue City przekroczył nasze najśmielsze oczekiwania. Jesteśmy naprawdę dumni, że mogliśmy współpracować ze studiem Teyon przy tej grze, która została stworzona przez i dla fanów RoboCopa. Chcielibyśmy również podziękować MGM za zaufanie, jaki nas obdarzyli w trakcie tej współpracy, a także wszystkim graczom, którzy przyczynili się do tego, że ta premiera odniosła taki wielki sukces.

Alain FALC, CEO NACON

Akcja RoboCop: Rogue City rozgrywa się w Starym Detroit, pewien czas po wydarzeniach drugiej cześci filmowej serii. W tej nowej przygodzie z widokiem z pierwszej osoby, gracz musi przywrócić porządek i sprawiedliwość w mieście, pogrążonym w chaosie po pojawieniu się nowego króla przestępczego swiata.

Rozgrywka przeplata się z wybuchowymi bitwami, śledztwem w terenie i zadaniami pobocznymi, w których gracz będzie decydował o losach obywateli, wpływając tym samym na rozwój gry. Chcąc oddać hołd serii, pozostawiliśmy graczom do odkrycia liczne odniesienia do filmowego świata RoboCopa, takie jak kultowe lokalizacje, broń i postacie, w tym aktor Peter Weller, który powraca do służby jako twarz i głos gliniarza-cyborga.

Ga RoboCop: Rogue City powstała przy współpracy studia Teyon, wydawcy gier NACON oraz studia Metro Goldwyn Mayer (MGM) na podstawie licencji Amazon MGM Studios Consumer Products Licensing.

RoboCop: Rogue City można zakupić na PlayStation 5, Xbox Series X|S, Steam i w Epic Store.

***

ROBOCOP – ROBOCOP 3 © 1987-1992 Orion Pictures Corporation. ROBOCOP: ROGUE CITY © 2023 Metro-Goldwyn-Mayer Studios Inc. ROBOCOP & ROBOCOP: ROGUE CITY are trademarks of Orion Pictures Corporation. All Rights Reserved.