NOWY TRAILER Z GAMEPLAYEM

Zobacz ANNIHILATION LINE w akcji w najnowszym zwiastunie, prezentującym rozgrywkę z kampanii DLC. Już 10 grudnia na PC i PS5.

SKYNET CZEKA NA CIEBIE... ALE CZY TY JESTEŚ GOTOWY NA TO SPOTKANIE?

W zwiastunie zobaczycie Jacoba Riversa, Kyle'a Reese'a oraz ich zespół, uciekający przed przytłaczającymi oddziałami Skynetu... W tym zastraszającą i śmiercionośną, nową maszynę HK Centurion, czyli wroga, którego nigdy wcześniej nie widziano w grach z serii Terminator!

Ponadto w piątek 3 grudnia o godzinie 17:00, Reef Entertainment pokaże przedpremierowo fragment gameplay'u z PlayStation®5 na swoim kanale Twitch. Jeśli chcecie dokładniej zobaczyć level ze zwiastuna okraszony dodatkowymi komentarzami, zachęcamy do dołączenia do stream'u 🙂

ANIHILATION LINE to nowa narracyjna kampania DLC do gry Terminator: Resistance, która ukaże się na PC i PlayStation®5 już 10 grudnia 2021 roku. DLC rozpoczyna się w połowie głównego wątku i pokazuje Jacoba Riversa, Kyle'a Reese'a i małą drużynę żołnierzy ruchu oporu, zmierzających do najbardziej niebezpiecznego regionu, jaki można sobie wyobrazić… gdzie czeka tylko zagłada.