MTC - EDYCJA DELUXE I DODATKI

Wkrótce premiera Monster Truck Championship na konsolach i PC! Zamów w przedsprzedaży Edycję Deluxe i zgarnij dodatkowe bonusy!

NACON i TEYON z przyjemnością przedstawiają Edycję Deluxe i dodatki do gry Monster Truck Championship. Pierwsza symulacja monster trucków będzie dostępna od 15 października 2020 roku na PlayStation®4, Xbox One i Steam oraz 19 listopada na Nintendo Switch ™.

Każdy gracz, który zamówi grę w przedsprzedaży, otrzyma pakiet Patriot, zawierający model ciężarówki Patriot w barwach Sergeant Chaos.

Fani monster trucków mogą również zakupić wersję Deluxe, zwaną Rebel Hunter Edition, która zawiera specjalne barwy, ekskluzywny tor i trzy modele ciężarówek: Magnum, Victory i Frantic.

Jak zamówić grę? Wejdź na stronę https://monstertruckchampionshipthegame.com, wybierz interesującą Cię wersję i postępuj zgodnie z instrukcjami.

W Monster Truck Championship zasiądziesz za kierownicą jednego z 16 pojazdów i weźmiesz udział w pięciu kategoriach zawodów. Rywalizuj na 25 stadionach i torach w różnych miastach w całych Stanach Zjednoczonych. Dzięki realistycznemu odwzorowaniu jazdy, Monster Truck Championship daje graczom szansę udziału w szalonych wyścigach i wykonywania niewiarygodnych akrobacji powietrznych i naziemnych, ucząc się unikalnej fizyki tych pojazdów.

Gra Monster Truck Championship będzie dostępna 15 października 2020 na PlayStation®4, Xbox One i Steam oraz 19 listopada na Nintendo Switch.

KONTAKTY PRASOWE

NACON - Hama Doucouré - [email protected]

Dead Good PR (dla mediów z UK) - Matthew Pellett - [email protected]