NOWY DODATEK DO TERMINATORA

Dodatek Annihilation Line pojawi się w sprzedaży już w grudniu! Udaj się za linię ognia i ukończ misję pod dowództwem bohatera ruchu oporu - Kyle'a Reese'a.

Londyn, 23 listopada 2021 r.: Reef Entertainment oraz TEYON z radością ogłaszają nową kampanię pt. ANIHILATION LINE, która wkrótce będzie dostępna jako dodatek do gry TERMINATOR: RESISTANCE na PC i PlayStation®5.

DLC będzie można zakupić cyfrowo od 10 grudnia na platformie Steam® oraz w PlayStation Store. Gracze, którzy już posiadają Terminator: Resistance na nośniku fizycznym lub cyfrowym na PlayStation®4, mogą za darmo uaktualnić grę do wersji PlayStation®5 (nie dotyczy Azji).

ANIHILATION LINE kontynuuje historię przedstawioną w głównym wydaniu. Ruch oporu właśnie pokonał swojego pierwszego Infiltratora, ale Jacob Rivers nie może spocząć na laurach. Sam John Connor wydał rozkaz, aby przyjrzeć się sprawie Northridge Outpost, czyli osadzie, z którą zupełnie urwała się komunikacja.

Dlaczego nikt z Northridge nie próbował połączyć się przez radio? Czy to dzieło Skynetu? Czy cywile wciąż żyją? W poszukiwaniu odpowiedzi, Rivers i mały zespół żołnierzy ruchu oporu, dowodzony przez Kyle'a Reese'a, czyli prawą rękę Connora, udaje się do najniebezpieczniejszego regionu, jaki można sobie wyobrazić - terytorium za linią ognia.

Zobacz zwiastun już teraz!

NAJWAŻNIEJSZE CECHY:

  • Ekscytująca historia zawierająca ponad 4 godziny akcji! Zgłęb historię Jacoba Riversa i odwiedź nowe rejony postapokaliptycznej Kalifornii.
  • Walcz ramię w ramię z kultowym bohaterem ruchu oporu Kyle'm Reese'm i pomóż mu stać się człowiekiem, który poświęci wszystko w imię lepszej przyszłości. Poznaj oryginalne postacie dla tego DLC, i przeżyj na własnej skórze to, co widział Kyle w wizjach z przyszłości w pierwszym filmie z serii Terminator.
  • Udaj się za linię ognia, aby wypełnić ważną misję i zadać śmiertelny cios maszynom. Dzięki szerokiemu arsenałowi broni odeprzyj atak nigdy wcześniej niewidzianych wrogów - T-600 i HK Centurion.
  • Szereg ulepszeń wizualnych, wykorzystujących możliwości PS5™, pozwoli ci jeszcze pełniej przeżyć wydarzenia po Dniu Sądu. Dzięki kontrolerowi DualSense™poczuj każdą wibrację karabinu plazmowego, a na PC ciesz się jeszcze lepszą wydajnością dzięki technologii AMD FidelityFX Super Resolution.

Wszelkie zapytania od mediów prosimy kierować na adres [email protected].

O grze ‘TERMINATOR: RESISTANCE'

Przeżyj wydarzenia prowadzące do decydującej i ostatecznej bitwy o los ludzkości w wojnie z maszynami. TERMINATOR: RESISTANCE to strzelanka z perspektywy pierwszej osoby, której akcja przedstawia wojnę z kultowych filmów „Terminator” i „Terminator 2: Dzień Sądu”.

Dodatkowo w TERMINATOR: RESISTANCE ENHANCED możesz cieszyć się różnymi ulepszeniami na PlayStation®5, w tym wyższą liczbą klatek na sekundę, lepszą grafiką, krótszym czasem ładowania oraz nowymi funkcjami kontrolera DualSense™.

O filmach ‘THE TERMINATOR’ i ‘TERMINATOR 2: JUDGMENT DAY'

'THE TERMINATOR' z 1984r. jest nazywany kultowym przedstawicielem gatunku science-fiction i wprowadza ukochaną serię filmową. Humanoidalny cyborg z przyszłości, zdominowanej przez maszyny, zostaje odesłany w czasie, aby zabić matkę jeszcze nie narodzonego przywódcy rebeliantów, Johna Connora. Tymczasem rebelianci wybierają swojego agenta, który również cofa się w czasie, by zatrzymać Terminatora, zapewniając w ten sposób, że wydarzenia będą przebiegać zgodnie z ustalonym wcześniej przebiegiem.

„Terminator 2: DZIEŃ SĄDU” został wydany w 1991 roku i odniósł natychmiastowy sukces kasowy na całym świecie. Kontynuując opowieść, T2 pozostaje w swoim sercu klasyczną opowieścią science fiction z robotami, podróżami w czasie i dystopijnymi światami przyszłości. Film stał się jednym z najbardziej dochodowych produkcji, nagradzanych przez akademię filmową, oraz jednym z najbardziej kultowych filmów wszech czasów.

O Studio Canal

STUDIOCANAL jest spółką zależną Grupy CANAL+ i jedną z wiodących europejskich firm na rynku w zakresie produkcji, dystrybucji i sprzedaży międzynarodowych filmów fabularnych i seriali telewizyjnych. STUDIOCANAL to jedyne studio, które działa jednocześnie na trzech głównych terytoriach europejskich - Francji, Wielkiej Brytanii i Niemczech - a także w Australii i Nowej Zelandii.

O Reef Entertainment

Reef Entertainment jest brytyjskim wydawcą gier wideo, założonym w 2005r. W 2010r. firma została przejęta przez Creative Distribution Group, która przyczyniła się do jej dalszego rozwoju. Reef nie tylko aktywnie rozszerza swoje możliwości wydawnicze, ale także opracowuje własne tytuły. Zespół opiera się na połączeniu silnego zarządzania z wieloletnim doświadczeniem w branży gier wideo i rozrywki, a także chętnie angażuje w swoje przedsięwzięcia nowe talenty, dopiero początkujące w branży. Więcej informacji na www.reef-entertainment.com