TERMINATOR JEST JUŻ DOSTĘPNY NA PS5

Razem z naszym wydawcą Reef Entertainment, mamy przyjemność ogłosić, że gra TERMINATOR: RESISTANCE ENHANCED jest już w sprzedaży na PlayStation®5.

TERMINATOR: RESISTANCE ENHANCED to nowa wersja gry TERMINATOR: RESISTANCE, wykorzystująca możliwości konsoli PlayStation®5. Powróć do akcji z Jacobem Riversem i ponownie przeżyj jego historię, od szeregowego do bohatera Ruchu Oporu. Nowa wersja prezentuje lepszy frame rate oraz jakość grafiki, krótszy czas ładowania i nowe funkcje sprzętowe dla kontrolera DualSense. Gra będzie również zawierać aktualizacje, dostępne do tej pory na PC oraz zupełnie nowy TRYB INFILTRATOR, w którym gracze będą mogli wcielić się w kultowy model T-800.

Pobierz grę bezpośrednio z PlayStation Store!

CECHY GRY:

  • W pełni zaktualizowana wersja głównej gry, w tym patch balansujący rozgrywkę i poziom trudności, wydany wcześniej na PC. Gracze, posiadający wersję gry na PlayStation®4, otrzymają również bezpłatną aktualizację na PlayStation®5.
  • Nowy TRYB INFILTRATOR, w którym gracze mogą wcielić się w kultowy model T-800 i tym razem walczyć przeciwko siłom Ruchu Oporu.
  • Szereg ulepszeń wizualnych wykorzystujących możliwości PS5, w tym rozdzielczość 4K i 60 klatek na sekundę, tekstury o wyższej rozdzielczości, większa liczba wielokątów, teselacja, ulepszone oświetlenie i dynamiczne cienie, ulepszony post-processing (anti-aliasing, bloom) i bardziej szczegółowe efekty cząsteczkowe.
  • Nowa funkcje PS5, w tym Game Activitites, których można używać do śledzenia postępów w misjach, wyzwalacze adaptacyjne DualSense dla broni oraz zmiana koloru na pasku świetlnym DualSense, w celu odzwierciedlenia stanu zdrowia gracza.
  • 4x szybsze ładowanie.
  • Gra TERMINATOR: RESISTANCE ENHANCED będzie dostępna fizycznie w 2 wersjach, jako edycja standardowa oraz edycja kolekcjonerska. Edycja kolekcjonerska będzie zawierać Steel Book, dwuczęściowy komiks „Zero Day” od Dark Horse w twardej oprawie* (wcześniej dostępny w formacie cyfrowym na PlayStation®4 i Xbox One), 4 karty z postaciami i pudełko kolekcjonerskie.
    *Komiks wyłącznie w języku angielskim.
  • Dodatkowo: płatne DLC z nową historią będzie dostępne latem 2021 na PS5 i PC.

O filmach ‘THE TERMINATOR’ i ‘TERMINATOR 2: JUDGMENT DAY'

'THE TERMINATOR' z 1984r. jest nazywany kultowym przedstawicielem gatunku science-fiction i wprowadza ukochaną serię filmową. Humanoidalny cyborg z przyszłości, zdominowanej przez maszyny, zostaje odesłany w czasie, aby zabić matkę jeszcze nie narodzonego przywódcy rebeliantów, Johna Connora. Tymczasem rebelianci wybierają swojego agenta, który również cofa się w czasie, by zatrzymać Terminatora, zapewniając w ten sposób, że wydarzenia będą przebiegać zgodnie z ustalonym wcześniej przebiegiem.

„Terminator 2: DZIEŃ SĄDU” został wydany w 1991 roku i odniósł natychmiastowy sukces kasowy na całym świecie. Kontynuując opowieść, T2 pozostaje w swoim sercu klasyczną opowieścią science fiction z robotami, podróżami w czasie i dystopijnymi światami przyszłości. Film stał się jednym z najbardziej dochodowych produkcji, nagradzanych przez akademię filmową, oraz jednym z najbardziej kultowych filmów wszech czasów.

O Studio Canal

STUDIOCANAL jest spółką zależną Grupy CANAL+ i jedną z wiodących europejskich firm na rynku w zakresie produkcji, dystrybucji i sprzedaży międzynarodowych filmów fabularnych i seriali telewizyjnych. STUDIOCANAL to jedyne studio, które działa jednocześnie na trzech głównych terytoriach europejskich - Francji, Wielkiej Brytanii i Niemczech - a także w Australii i Nowej Zelandii.

O Reef Entertainment

Reef Entertainment jest brytyjskim wydawcą gier wideo, założonym w 2005r. W 2010r. firma została przejęta przez Creative Distribution Group, która przyczyniła się do jej dalszego rozwoju. Reef nie tylko aktywnie rozszerza swoje możliwości wydawnicze, ale także opracowuje własne tytuły. Zespół opiera się na połączeniu silnego zarządzania z wieloletnim doświadczeniem w branży gier wideo i rozrywki, a także chętnie angażuje w swoje przedsięwzięcia nowe talenty, dopiero początkujące w branży. Więcej informacji na www.reef-entertainment.com

Wszelkie zapytania ze strony mediów prosimy przesyłać na adres [email protected].