MTC - NOWY ZWIASTUN I SCREENY

Obejrzyj najnowszy zwiastun gry Monster Truck Championship! Już jesienią gra będzie dostępna na PS4, Xbox One, Nintendo Switch™ i PC.

Lesquin, Francja, 9 lipca 2020r. – NACON oraz TEYON z przyjemnością udostępniają najnowszy zwiastun z rozgrywki w Monster Truck Championship, pierwszej symulacji pokazującej niesamowitą moc Monster Trucków. Gra będzie dostępna w październiku 2020r. na PlayStation®4, Xbox One i Steam, a w późniejszym czasie również na Nintendo Switch ™.

Monster Truck Championship to wyjątkowa symulacja, w której gracze kontrolują gigantycznego trucka i biorą udział w różnych konkurencjach. Nie spodziewaj się jednak, że uda ci się wykonać niesamowite sztuczki powietrzne po prostu naciskając gaz! Gracze muszą opanować fizykę pojazdu, aby ustanowić nowe rekordy i wykonać tricki z prawdziwych zawodów.

W grze czeka na ciebie pięć głównych wyzwań:

  • Race - ukończ wyścig na pierwszym miejscu w ramach określonej liczby okrążeń, rywalizując z ośmioma innymi kierowcami;
  • Time Attack - ustanów nowy rekord czasu;
  • Drag Races - rywalizuj z innym kierowcą na małym odcinku toru;
  • Freestyle - wykonaj jak najwięcej spektakularnych sztuczek;
  • Destruction - zdobądź nagrody za zniszczenie każdej przeszkody.

Sprawdź najnowsze screeny z gry na oficjalnej stronie oraz obejrzyj najnowszy zwiastun rozgrywki poniżej:

Aby jeszcze bardziej wejść w świat gry, użyj kamery z kokpitu i poczuj, jak to jest latać wysoko nad torem! Podczas trików nie musisz przejmować się pozycją kamer, dzięki czemu możesz podziwiać swoje akrobacje z najlepszej perspektywy, dodatkowo podziwiaj wyjątkowe tricki w zwolnionym tempie.

Monster Truck Championship oferuje wiele funkcji, w tym:

  • 25 torów w różnych miastach w Stanach Zjednoczonych;
  • 16 pojazdów z opcją personalizacji, dzięki czemu każdy z nich będzie wyjątkowy;
  • Realistyczne sterowanie i fizyka, w tym niezależne sterowanie przednimi i tylnymi kołami oraz regulacja różnych elementów mechanicznych, takich jak zawieszenie, skrzynia biegów i silnik;
  • Tryb online dla max. 8 graczy;
  • Tryb kariery, w którym musisz zarządzać pojazdem, zdobywać sponsorów i pracowników, aby poprawić swoje wyniki i zarobki.

Gra Monster Truck Championship będzie dostępna w sprzedaży w październiku 2020 roku na PC, PlayStation®4 i Xbox One, a później na Nintendo Switch™.

Dodaj grę do listy życzeń na Steamie!

Sledź aktualności na oficjalnych profilach Monster Truck Championship: Facebook, Twitter, Instagram i YouTube.

O firmie NACON

Firma NACON powstała w 2019 r. w ramach grupy BIGBEN, która ma już 20 lat doświadczenia w branży gier wideo. Zrzesza 8 zespołów deweloperskich, dział wydawniczy gier AA oraz dystrybucję akcesoriów premium do gier. NACON jest nową działalnością biznesową, która ma umocnić pozycję grupy na rynku i umożliwić jej dalszy rozwój, aby stać się jednym z liderów branży gier. Więcej na https://www.nacongaming.com.