Otwarta beta RENNSPORT jest już dostępna!

RENNSPORT jest już dostępny dla wszystkich w Epic Store! Chcesz spróbować swoich sił za kółkiem w RENNSPORT podczas otwartej bety? Pobierz ją i zagraj już dziś!

Z wielką radością ogłaszamy premierę otwartej bety naszej najnowszej gry - RENNSPORT, powstającej we współpracy z niemieckim startupem Competition Company z siedzibą w Monachium. Dzięki ich doświadczeniu i pasji do motorsportu, wspólnie udało nam się stworzyć grę, która łączy realizm z dynamiczną rozgrywką, oferując graczom wyjątkowe doświadczenia na torze wyścigowym. RENNSPORT jest już dostępna dla wszystkich, przenosząc ekscytację wyścigów samochodowych na zupełnie nowy poziom! Nasz zespół pracował niestrudzenie, aby stworzyć grę, która zadowoli zarówno zapalonych graczy, jak i entuzjastów motoryzacji!

Nie zwlekajcie i udajcie się na EPIC STORE, aby pobrać RENNSPORT już dziś!

Podczas zamkniętej bety otrzymaliśmy wiele cennych opinii od społeczności. Poświęciliśmy dużo energii na wdrożenie tych sugestii i wierzymy, że nadszedł czas na kolejny duży krok - jeszcze szersze otwarcie drzwi do uniwersum RENNSPORT.

Z premierą otwartej bety przygotowaliśmy również aktualizację 1.9.0!

Lista zmian:

  • tor Nürburgring Nordschleife
  • Porsche 911 GT3 R rennsport
  • BMW M4 GT4
  • Audi R8 LMS GT4