TERRATECH W SKLEPACH W JAPONII

Z radością informujemy, że nasz japoński oddział Teyon Japan świętuje dziś nową premierę na konsoli Nintendo Switch™, która trafiła właśnie do sklepów w Japonii.

Od 9 grudnia gra TerraTech jest dostępna w wersji pudełkowej w największych sieciach sklepów w Japonii. Wydanie zawiera podstawową grę, a także DLC R&D Labs i 3 pakiety skórek. Pełna lista sklepów oferujących tytuł dostępna jest tutaj.

TerraTech, od Payload Studios, to gra przygodowa typu open-world, zapewniająca dużą dowolność rozgrywki. Planuj i buduj własne dzieła, odkrywając nowe elementy lub zdobywając je na przeciwnikach. Projektuj samochody, czołgi i samoloty, korzystając z ogromnej biblioteki klocków. Zbieraj, wytwarzaj i kupuj nowe części, aby przetrwać i stać się najlepszym poszukiwaczem międzyplanetarnym.

Już teraz możesz ściąnąć grę na PlayStation 4, Xbox One, Nintendo Switch oraz Steam.

SINGLE-PLAYER

Rozpocznij swoją karierę galaktycznego poszukiwacza w kampanii o chwałę i bogactwo; buduj, co ci się żywnie podoba w trybie kreatywnym; lub sprawdź swoje maszyny w wyzwaniach na czas.

MULTIPLAYER

Połącz siły z innymi nieustraszonymi poszukiwaczami w trybie współpracy w kampanii; buduj razem z innymi w trybie współpracy kreatywnej; zmierz się z przeciwnikiem w walce na arenie; lub spróbuj zagórować nad innymi w trybie sumo.

BUDUJ i TWÓRZ

Korzystając z klocków, broni, kół i skrzydeł kilku różnych korporacji górniczych, możesz zbudować maszyny dostosowane do różnych celów. Niezależnie od tego, czy chcesz stworzyć mocno opancerzone pojazdy bojowe, niepowstrzymane maszyny do gromadzenia surowców, rozległe bazy do przetwarzania zasobów czy też połączenie tych trzech rzeczy – kreatywność będzie kluczem do sukcesu na odległych planetach.

EKSPLORUJ

Światy w TerraTech są generowane proceduralnie, więc nie ma im końca. Zawsze znajdą się nowe krainy do zbadania i zasoby do wydobycia. Zdradliwe łańcuchy górskie, bujne łąki i olbrzymie pustynie to tylko kilka z biomów, których tu doświadczysz. W miarę rozwoju gry będą również dodawane nowe otoczenia.

WALCZ

Galaktyczny przemysł wydobywczy jest dochodowy, ale nie jesteś jedyną osobą, która chce zbadać i eksploatować nowe światy. Obrona przed rywalami wymaga czasu, zasobów i umiejętności, ale sukces zapewni ci większe terytorium i nowe zasoby. Wszystkie klocki i przedmioty do wyposażenia mogą zostać uszkodzone lub zniszczone, więc odpowiednie przygotowanie się do bitwy to klucz do przetrwania i dorobienia się w świecie TerraTech. Wyrusz w świat i pokaż innym, kto tu rządzi!

CRAFTING

Gromadząc i przetwarzając zasoby naturalne, gracze mogą tworzyć bazy magazynujące, rafinujące i budowlane, które pozwolą ostatecznie uzyskać w grze nowe klocki. Podoba ci się ten karabin gradu ognia Venture, który rozerwał twój pojazd na strzępy? Ruszaj poszukać potrzebnych surowców i stwórz sobie parę egzemplarzy w nowym fabrykatorze Venture, który udało ci się zdobyć, pokonując próbę czasu tej firmy w pobliskich górach.

KORPORACJE

Wszyscy egzoplanetarni poszukiwacze kupują części od znanych korporacji górniczych – każda ma swoją własną markę sprzętu do wydobywania surowców. GSO zapewni niezawodność i solidność w każdej sytuacji, ciężki sprzęt GeoCorp umożliwi intensywne wykopy odkrywkowe, wyposażenie Venture – specjalistów od zwiadu – pozwoli ci pędzić z wysoką prędkości po powierzchni planety, specjaliści wojskowi z Hawkeye umożliwią lepsze maskowanie maszyn, a eko-gigant Better Future proponuje rozwiązania stanowiące szczyt myśli technologicznej. Wśród nowych korporacji, które planujemy dodać do gry, znajdują się: pomyleni naukowcy eksperymentalni Reticule Research oraz LEGION – rój o wspólnej SI. Ukańczając misje i odkrywając klocki każdej korporacji, zyskasz u nich dobrą reputację, co da ci dostęp do bardziej pożądanych elementów ich arsenału.


Teyon Japan to japońska spółka powstała w Tokyo i specjalizująca się w wydawaniu wysokiej jakości gier na platformy konsolowe, w szczególności Nintendo Switch. Nieustannie szukamy nowych, świetnych tytułów, dlatego zachęcamy zainteresowanych deweloperów do kontaktu pod adresem [email protected].