ANNIHILATION LINE W SPRZEDAŻY

Nowa kampania narracyjna do gry Terminator: Resistance jest już w sprzedaży na PC i PlayStation®5! Złap 10% zniżki na Steam!

Dodatek TERMINATOR: RESISTANCE ANNIHILATION LINE dziś rano pojawił się w sklepach Steam® i PlayStation Store. W pierwszym tygodniu sprzedaży gracze, którzy zakupią DLC na platformie Steam, będą mogli skorzystać z 10% zniżki.

Posiadacze gry Terminator: Resistance w formie fizycznej lub cyfrowej na PlayStation®4, mogą bezpłatnie zaktualizować grę na PlayStation®5. Ponadto, dostępny jest też darmowy patch dla wszystkich posiadaczy Terminator: Resistance Enhanced na PS5, umożliwiający zmianę pola widzenia (FOV) i wprowadzający dodatkowe opcje dostosowania rozdzielczości i wydajności. Ulepszenia będzie można zastosować zarówno w głównej grze jak i w dodatku.

ANIHILATION LINE kontynuuje historię przedstawioną w głównym wydaniu. Ruch oporu właśnie pokonał swojego pierwszego Infiltratora, ale Jacob Rivers nie może spocząć na laurach. Sam John Connor wydał rozkaz, aby przyjrzeć się sprawie Northridge Outpost, czyli osadzie, z którą zupełnie urwała się komunikacja.

Dlaczego nikt z Northridge nie próbował połączyć się przez radio? Czy to dzieło Skynetu? Czy cywile wciąż żyją? W poszukiwaniu odpowiedzi, Rivers i mały zespół żołnierzy ruchu oporu, dowodzony przez Kyle'a Reese'a, czyli prawą rękę Connora, udaje się do najniebezpieczniejszego regionu, jaki można sobie wyobrazić - terytorium za linią ognia.

  • Ekscytująca historia zawierająca ponad 4 godziny akcji! Zgłęb historię Jacoba Riversa i odwiedź nowe rejony postapokaliptycznej Kalifornii.
  • Walcz ramię w ramię z kultowym bohaterem ruchu oporu Kyle'm Reese'm i pomóż mu stać się człowiekiem, który poświęci wszystko w imię lepszej przyszłości. Poznaj oryginalne postacie dla tego DLC, i przeżyj na własnej skórze to, co widział Kyle w wizjach z przyszłości w pierwszym filmie Terminator.
  • Udaj się za linię ognia, aby wypełnić ważną misję i zadać śmiertelny cios maszynom. Dzięki szerokiemu arsenałowi broni odeprzyj atak nigdy wcześniej niewidzianych wrogów - T-600 i HK Centurion.
  • Ciesz się jeszcze lepszą wydajnością na PC dzięki technologii AMD FidelityFX Super Resolution.

T1, THE TERMINATOR, ENDOSKELETON, and any depiction of Endoskeleton are trademarks of STUDIOCANAL S.A.S. All Rights Reserved. © 2022 STUDIOCANAL S.A.S. ® All Rights Reserved.

Terminator 2: Judgment Day, T2, THE TERMINATOR, ENDOSKELETON, and any depiction of Endoskeleton are trademarks of STUDIOCANAL S.A.S. All Rights Reserved. © 2022 STUDIOCANAL S.A.S. ® All Rights Reserved.