PRZEDSTAWIAMY RENNSPORT

Z przyjemnością ogłaszamy naszą współpracę ze start-upem z Monachium, Competition Company, aby stworzyć najlepsze wirtualne wyścigi e-sportowe!

Rennsport to symulacja wyścigów na PC, zaprojektowana z myślą o zapewnieniu ultrarealistycznych wrażeń i przyjemności z jazdy. Została założona przez ekspertów od tworzenia gier video i entuzjastów sportów motorowych, aby stworzyć wirtualne centrum wyścigowe dla wszystkich fanów wyścigów. RENNSPORT ma na celu inspirować odważnym połączeniem fizyki jazdy, opracowanej i zatwierdzonej przez ekspertów z branży motoryzacyjnej, oraz możliwości silnika Unreal Engine 5.

Zaawansowane technologie i nowoczesna architektura oprogramowania pozwalają nam na kolejny krok w wirtualnych wyścigach. Dzięki nim tworzymy realistycznie wizualne doświadczenie zza kierownicy oraz oferujemy szeroki wybór możliwości generowania własnego kontentu przez użytkowników, tworzących interaktywną społeczność.

Połączyliśmy nasze siły z Competition Company GmbH, młodym i ambitnym start-upem z siedzibą w Monachium (Niemcy). Dzięki symulacji wyścigów RENNSPORT chcemy na nowo zdefiniować świat cyfrowych sportów motorowych, a naszą ambicją jest stworzenie czegoś więcej niż tylko gry.

Wierzymy w podejście całościowe, oparte na społeczności, które obejmuje wszystkich interesariuszy, takich jak zawodnicy w wyścigach symulacyjnych, fani sportów motorowych, okazjonalni gracze, producenci samochodów itp. Ponadto przygotowujemy grunt dla nowych bohaterów dzięki naszym głównym zawodom e-sportowym ESL R1, które przyciągają najlepszych wirtualnych kierowców z całego świata! Podczas IEM w Katowicach w dniach 10-12 lutego (wraz z ESL FACEIT Group (EFG)), przedstawimy nasz nowy systemu e-sportu/ligi RENNSPORT i oficjalnie rozpoczniemy pierwsze wyścigi ESL R1.

mówi Morris Hebecker, prezes Rennsportu.

ESL R1

Kalendarz na rok 2023 składa się z dwóch sezonów, z których każdy kończy się finałowym wydarzeniem na żywo i łączną pulą nagród w wysokości 500 000 EUR. Sezon wiosenny rozpocznie podczas bezpłatnego wydarzenia na IEM Expo, będącego częścią Intel® Extreme Masters (IEM) w Katowicach, w dniach 10-12 lutego 2023 r. W pierwszym sezonie ESL R1 weźmie udział 8 drużyn partnerskich i 4 drużyny z dziką kartą.

Po więcej informacji odwiedź https://eslr1.com. A na kanale ESL R1 na YouTubie, Twitchu i Tiktoku możesz śledzić wydarzenia na żywo.

Poznaj przyszłość wyścigów cyfrowych z modelami z prawdziwego świata!

Wyścigi to nie to samo bez najbardziej prestiżowych samochodów największych światowych producentów! Właśnie dlatego w RENNSPORT pojawią się znane marki z branży sportów motorowych. Niedawno ogłoszono oficjalnych partnerów licencyjnych i należą do nich Porsche, BMW, Mercedes-AMG i AUDI. Ich kultowe dziedzictwo kształtuje świat sportów motorowych, a teraz będzie dostepne również w RENNSPORT.

Od dziesięcioleci Porsche, BMW, Mercedes-AMG i AUDI należą do przewodnich marek nie tylko w samochodach osobowych, ale także w najnowocześniejszych samochodach wyścigowych, we wszystkich kategoriach sportów motorowych. W swoich działaniach marki regularnie osiągają najlepsze wyniki, dzięki nowoczesnej wiedzy know-how w zakresie inżynierii i rozwoju. RENNSPORT ma teraz możliwość przeniesienia najnowszych modeli z ich portfolio do swojego symulatora.

Technologia kieruje uwagę na sport, który na to zasługuje

Zobacz oficjalne klipy, prezentujące aktualnie dostępne modele: AUDI R8 LMS GT3 evo II, PORSCHE 911 GT3R, PORSCHE MISSION R, MERCEDES-AMG GT3 i BMW M4 GT3.

Zarejestruj się, aby zagrać w RENNSPORT!

Myślisz, że poradzisz sobie na torze wyścigowym? W takim razie powinieneś zapisać się na listę oczekujących na beta testy RENNSPORTu! Masz szansę otrzymać klucz do najnowszej wersji. Wszystkie informacje można znaleźć na stronie www.rennsport.gg/beta.

Odwiedź https://www.rennsport.gg, aby dowiedzieć się więcej o Rennsport i śledzić najnowsze wiadomości.