RECENZJE GRY TERMINATOR

Terminator: Resistance jest już dostępny na Steam, PS4 i Xbox One od kilku miesięcy, więc sprawdźmy, co na temat gry mają do powiedzenia media i gracze.

Jesteśmy niesamowicie szczęśliwi widząc tak wiele niesamowitych opinii o grze Terminator: Resistance! 93% (ponad 2 300!) recenzji użytkowników na Steam jest pozytywnych, na PS4 średnia ocena to 4.4 a na Xbox One 4.3. Jesteśmy bardzo wdzięczni za każdy pozytywny komentarz opublikowany na Steamie, w PSN Store, Xbox Store czy online. Rzućmy okiem na niektóre z nich.

Youtube

  • Gman Lives

„Terminator: Resistance to strzelanka osadzona w uniwersum Terminatora i wypełniona atrakcjami dla fanów, której udaje jej się połączyć kilka mechanik z innych tego typu gier w udany i mający dużo do zaoferowania produkt. (...) Jeśli jesteś fanem dwóch pierwszych filmów w świecie Terminatora, musisz to sprawdzić.”

  • the Rad Brad (1.9mln wyświetleń!)

„Nieoczekiwana perełka, którą prawie przegapiłem, bo otrzymał 4 na 10 w różnych serwisach z recenzjami. (...) jest to jedna z lepszych gier, w które ostatnio grałem. Jeśli jesteś fanem Termiantora, to jest to niesamowity tytuł - dałbym mu solidne 8 na 10."

  • Oliver Harper

„Czy gra mi się podobała? Tak, bardzo! Świetnie się bawiłem i będąc fanem serii Terminator, byłem zadowolony z rozgrywki i historii. (...) Jeśli jesteś fanem filmów, to naprawdę uważam, że będziesz czerpał wiele radości z tej gry, eksplorując świat i walcząc z terminatorami. Trudno nie być pod wrażeniem i nie czuć ekscytacji, grając w poszczególne poziomy i jasne jest, że deweloper sam jest wielkim fanem serii - tę pasję widać w produkcie końcowym. (...) Gra zapewnia solidne wrażenia w uniwersum Terminatora”.

  • Gamer Thumb TV

„Mimo pewnych wad, jest to jeden z moich ulubionych tytułów, w które grałem w tym roku i chcę serdecznie podziękować twórcom za przekazanie nam tej perełki. Teyon i Reef Entertainment zdecydowanie podnieśli jakość w tej produkcji i czekam na ich przyszłe projekty. Absolutnie uwielbiam tę grę i jeśli ty też lubisz Terminatora tak jak ja, to nie musisz się zastanawiać nad zakupem”.

  • Worth A Buy

„Zanurzyłem się w tę historię, jak w nic innego dotychczas. Uwielbiam rozgrywkę, maszyny, historię, poziomy!”

  • Jim Sterling

„Ukończyłem Terminator: Resistance i świetnie się bawiłem. Z takim budżetem, jaki deweloper miał do dyspozycji, wykorzystali go do cna. Były nawet opcje romantyczne. Deweloper stworzył najlepszą grę Terminator, przy zasobach które mieli i naprawdę to doceniam."

  • Stanpai

„Siłą tego tytułu jest przede wszystkim jego genialne wykorzystanie licencji Terminatora. W trakcie całej rozgrywki było widać, jak dużo deweloperzy włożyli miłości i staranności w szczegóły. Każdy fan pierwszych dwóch filmów z serii będzie niezmiernie zadowolony z tego wydania”.

Recenzje

„Teyon dostarczył Terminator: Resistance - nie tylko fajny tytuł, ale także najlepszą jak dotąd grę w świecie Skynet. Niszczenie terminatorów jest naprawdę satysfakcjonujące i jestem pewien, że ta gra będzie jedną z największych niespodzianek 2019r. dla niektórych miłośników strzelanek.”

„Terminator: Resistance to niewielka gra z dużą ilością serca, ambicji i naprawdę świetnym designem w niektórych częściach. Z pewnością druga połowa mogłaby być bardziej wciągająca, a efekty wizualne bardziej dopracowane. Jednak jest to najdokładniejsze jak dotąd przełożenie filmów na rozrywkę cyfrową i szczerze mówiąc lepiej zrealizowane niż wiele filmów między Judgement Day a Dark Fate.”

„Czapki z głów dla dewelopera za przypomnienie mi, jak bardzo kochałem oryginalne filmy, jak bardzo potrzebowałem dobrej gry w uniwersum Terminatora i jak czasami pasja może sprawić, że licencjonowane tytuły są warte zakupu!”.

„To jedna z bardziej fascynujących, pełnych zabawy i wciągających produkcji na licencji od czasu Ghostbusters z 2009 roku. (...) grafika naprawdę jest imponujące ze względu na fantastyczne efekty świetlne. Gra wygląda naprawdę niesamowicie.”

„Terminator: Resistance jest bez wątpienia najlepszym użyciem licencji od filmu Terminator 2. Ciężko nie czerpać radości z tak napiętej, wciągającej i bardzo ludzkej historii, która zdecydowanie czerpie ze świata Jamesa Camerona (...) Gdyby deweloper miał wyższy budżet i trochę więcej czasu na wdrożenie pomysłów, moglibysmy dostać arcydzieło. Gra nie jest idealna, ale jeśli potrafisz spojrzeć ponad jej wady, czeka cię prawdziwa gratka”.

„Gra wyraźnie powstała z miłości i pasji do materiału źródłowego, nie jest to tylko kolejna gra na licencji. Bardzo polecam ją każdemu, kto ceni pierwsze filmy z serii Jamesa Camerona”.

„Jako wielki fan pierwszych dwóch filmów, pokochałem wiele elementów gry Terminator: Resistance. Cytując klasyka: „ może nie wygląda zbyt atrakcyjnie, ale ma to, co się liczy ”. Historia była przyjemna i choć momentami przewidywalna, dostarczyła wystarczająco dużo zwrotów akcji, aby wciągnąć gracza i zmusić do refleksji."

Komentarze w sieci

Zasypaliście nas pozytywnymi komentarzami z całego świata. Dziękujemy i chcemy Wam pokazać kilka przykładów:

Więcej recenzji na Steam możecie zobaczyć tutaj.

Dziękujemy za miłość, którą okazaliście naszemu tytułowi! To spełnienie marzeń każdego twórcy gier i bardzo to doceniamy :) A jeśli wciąż nie masz swojej kopii Terminator: Resistance, możesz ją nabyć poniżej: