TERMINATOR POWRACA Z DLC

Wciel się w kultowy model T-800 i zasiej przerażenie w sercach ruchu oporu w najnowszym darmowym dodatku do Terminator: Resistance - Infiltrator Mode!

NADCHODZĄCA MISJA ZE SKYNETU: WYELIMINUJ DOWÓDCĘ RAMIREZ!

Przeżyj wojnę z Terminator: Resistance z zupełnie innej strony, dzięki dodatkowi Infiltrator Mode. Wciel się w jednostkę infiltracyjną serii T-800 i ukończ zupełnie nową mapę, zbierając informacje o ruchu oporu, niszcząc kluczowe posterunki… i eliminując wszystko, co stanie Ci na drodze!

Co czeka na Ciebie w dodatku?

  • Zostań terminatorem - wciel się w kultowego infiltratora Skynet i wykorzystaj szeroki arsenał broni, by złamać obronę sił oporu.
  • Wiedza to potęga - zaktualizuj bazy danych dzięki informacjom zdobytym od ruchu oporu i odkryj kluczowe kryjówki wroga.
  • Ścigaj i niszcz - wyeliminuj dowódcę polowego oddziału tech-com, ale pamiętaj o odpowiedni przygotowaniu! Jeśli zawiedziesz, będziesz musiał zacząć od początku.
  • Porównaj swoją strategię - po ukończeniu misji opublikuj swój wynik w leaderboardach Steam® i porównaj swoją strategię z innymi graczami na całym świecie.

Dodatkowo odkryj, co działo się z Mackiem i Baron przed wydarzeniami przedstawionymi w Terminator: Resistance. Wraz z DLC bezpłatnie pobierz 2-cześciowy komiks Terminator: Resistance - Zero Day Exploit stworzony przez studio Dark Horse.

Pobierz grę Terminator: Resistance i darmowe DLC na Steam!

The Terminator © 2020 Studiocanal S.A.S. ® All Rights Reserved. Terminator 2: Judgment Day © 2020 Studiocanal S.A.S. ® All Rights Reserved. Published by Reef Entertainment.