TERMINATOR JUŻ NA XSX

Powstań przeciwko maszynom w Terminator: Resistance – Complete Edition! Pełne wydanie, zawierające oba DLC, jest już dostępne na Xbox Series X|S.

Gra Terminator: Resistance - Complete Edition jest już dostępna w wersji cyfrowej i fizycznej na Xbox Series X|S!

KUP TERAZ!

Pełna edycja zawiera:

  • ulepszoną wersję Terminator: Resistance, gry FPS na filmowej licencji w uniwersum Terminatora,
  • dodatek Annihilation Line, gdzie gracz wciela się w Kyle'a Reese'a,
  • oraz tryb Infiltrator, w którym gracze mają szansę przejąć kontrolę nad kultowym modelem Terminatora T-800.

Poza standardowym wydaniem, w sklepach w Europie jest również dostępna edycja kolekcjonerska. Zawiera Steel Book, komiks w twardej oprawie, pudełko kolekcjonerskie i 5 pocztówek z postaciami z gry, w tym wcześniej niepublikowany art z Jessicą Baron - twardą dowódczynią południowej dywizji Ruchu Oporu.

Posiadacze Terminator: Resistance na Xbox One lub Xbox Series X|S, mogą zakupić Terminator: Resistance - Complete Edition po obniżonej cenie 249.99 zł w Microsoft Store.*

*Nie dotyczy użytkowników, którzy posiadają fizyczną wersję Terminator: Resistance i korzystają z konsoli Xbox Series S bez napędu dysków. Ceny mogą się różnić w zależności od regionu.

NAJWAŻNIEJSZE CECHY:

  • Ponownie wciel się w rolę żołnierza Ruchu Oporu, Jacoba Riversa i przeżyj wydarzenia prowadzące do decydującej i ostatecznej bitwy o los ludzkości w wojnie z maszynami!
  • Walcz ramię w ramię z ikoną Ruchu Oporu, Kyle'em Reese'em, w dodatku Annihilation Line - nigdy wcześniej niedostępny na konsolach Xbox.
  • Wciel się w kultowy model Terminatora T-800 i wyeliminuj wszystko, co stanie ci na drodze.
  • I’ll Be Back…And Better Than Ever – postapokaliptyczna Pasadena nigdy nie wyglądała lepiej niż w tej wersji Terminator: Resistance, zoptymalizowanej na Xbox Series X|S (więcej FPS, lepiej odwzorowana grafika i szybszy czas ładowania).

Aby uzyskać więcej informacji na temat Terminator: Resistance - Complete Edition, odwiedź www.terminatorvideogame.com.

Wszelkie zapytania prasowe prosimy kierować na adres [email protected].


Terminator: Resistance ©2023 Reef Entertainment.

Terminator: Resistance Annihilation Line ©2023 Reef Entertainment.

Terminator: Resistance - Complete Edition ©2023 Reef Entertainment.

Published by Reef Entertainment. Developed by Teyon.

O filmach ‘THE TERMINATOR’ i ‘TERMINATOR 2: JUDGMENT DAY'

'THE TERMINATOR' z 1984r. jest kultowym obrazem gatunku science-fiction. Humanoidalny cyborg z przyszłości, zdominowanej przez maszyny, zostaje odesłany do przeszłości, aby zabić matkę jeszcze nienarodzonego przywódcy rebeliantów, Johna Connora. Tymczasem rebelianci wybierają swojego agenta, który również cofa się w czasie, by zatrzymać Terminatora i upewnić się, że wydarzenia będą przebiegać zgodnie z ustalonym wcześniej przebiegiem.

„Terminator 2: DZIEŃ SĄDU” wyszedł w 1991 roku i odniósł natychmiastowy sukces kasowy na całym świecie. Kontynuując opowieść, T2 pozostaje w swoim sercu klasyczną opowieścią science fiction z robotami, podróżami w czasie i dystopijną wizją świata przyszłości. Film stał się jednym z najbardziej dochodowych produkcji, nagradzanych przez akademię filmową, oraz jednym z najbardziej kultowych filmów wszech czasów.

O Reef Entertainment

Reef Entertainment jest brytyjskim wydawcą gier wideo, założonym w 2005r. W 2010r. firma została przejęta przez Creative Distribution Group, która przyczyniła się do jej dalszego rozwoju. Reef nie tylko aktywnie rozszerza swoje możliwości wydawnicze, ale także opracowuje własne tytuły. Zespół opiera się na połączeniu silnego zarządzania z wieloletnim doświadczeniem w branży gier wideo i rozrywki, a także chętnie angażuje w swoje przedsięwzięcia nowe talenty, dopiero początkujące w branży. Więcej informacji na www.reef-entertainment.com.

O Studio Canal

STUDIOCANAL jest spółką zależną od Grupy CANAL+ i jedną z wiodących europejskich firm na rynku w zakresie produkcji, dystrybucji i sprzedaży międzynarodowych filmów fabularnych i seriali telewizyjnych. STUDIOCANAL to jedyne studio, które działa jednocześnie na trzech głównych terytoriach europejskich - Francji, Wielkiej Brytanii i Niemczech - a także w Australii i Nowej Zelandii. Firma finansuje i produkuje ok. 30 filmów rocznie. Posiada największą bibliotekę w Europie oraz jedną z najbardziej prestiżowych bibliotek na świecie z ponad 8 000 tytułów z 60 krajów, stanowiącą 100 lat historii filmu. W ciągu ostatnich 5 lat zainwestowano 20 milionów EUR w odświeżenie 750 filmowych klasyków. Dodatkowo, STUDIOCANAL produkuje prawie 20 seriali każdego roku, które udostępnia globalnie w ramach serwisu CANAL+ Originals (2 000 godzin treści w dystrybucji).

O Creative Licensing

Creative Licensing to niezależna agencja licencjonująca z Los Angeles, USA, specjalizująca się w długoterminowym rozwoju marek. Firma została założona w 1982 roku i reprezentuje obecnie obszerny katalog klasyków filmowych i licencji. Więcej informacji na http://www.creativelicensingcorporation.com.

T1, THE TERMINATOR, ENDOSKELETON, and any depiction of Endoskeleton are trademarks of STUDIOCANAL S.A.S. All Rights Reserved. © 2023 STUDIOCANAL S.A.S. ® All Rights Reserved. Terminator 2: Judgment Day, T2, THE TERMINATOR, ENDOSKELETON, and any depiction of Endoskeleton are trademarks of STUDIOCANAL S.A.S. All Rights Reserved. © 2023 STUDIOCANAL S.A.S. ® All Rights Reserved.