NOWY ZWIASTUN Z ROBOCOP ROGUE CITY

Nacon Connect powraca z nowym video, przedstawiającym rozgrywkę w RoboCop: Rogue City, grze akcji z elementami RPG, która ukaże się w tym roku.

ROBOCOP: ROGUE CITY – CHROŃ NIEWINNYCH I STRZEŻ PRAWA

Pół-człowiek, pół-policjant, w całości maszyna. RoboCop: Rogue City, będzie opowiadać nową historię RoboCopa, a nad grą pracuje studio Teyon, które stoi za chwaloną produkcją Terminator: Resistance. Grając jako Alex Murphy, będziesz eksplorować Detroit i walczyć z siłami, dążącymi do zniszczenia miasta. Czas na nową przygodę widzianą z perspektywy pierwszej osoby i emocjonujące poszukiwanie prawdy. Zdecyduj, w jaki sposób wypełniać swoje główne dyrektywy, ale pamiętaj, by zachować ostrożność, ponieważ korupcja i chciwość nie znają granic.

Tytuł będzie dostępny we wrześniu 2023 na PlayStation®5, Xbox Series i PC. Tymczasem obejrzyj nowy zwiastun rozgrywki, łączącej pracę detektywa i krwawe strzelaniny!

Dodaj już teraz do swojej listy życzeń na Steam i PlayStation 5!

Zobacz również nowe ujęcia z gry poniżej.

ROBOCOP – ROBOCOP 3 © 1987-1992 Orion Pictures Corporation. ROBOCOP is a trademark of Orion Pictures Corporation. ROBOCOP INTERACTIVE GAME TM & © 2021 Metro-Goldwyn-Mayer Studios Inc. All Rights Reserved.

O NACON

Firma NACON powstała w 2019 r. w ramach grupy BIGBEN, która ma już 20 lat doświadczenia w branży gier wideo. Zrzesza 11 zespołów deweloperskich, dział wydawniczy gier AA oraz dystrybucję akcesoriów premium do gier. NACON jest działalnością biznesową, która ma umocnić pozycję grupy na rynku i umożliwić jej dalszy rozwój, aby stać się jednym z liderów branży gier. https://corporate.nacongaming.com

O MGM

Metro Goldwyn Mayer (MGM) to wiodąca firma z branży rozrywkowej skoncentrowana na produkcji i globalnej dystrybucji treści filmowych i telewizyjnych na wszystkich platformach. Firma jest właścicielem jednej z największych na świecie bibliotek treści filmowych i telewizyjnych premium, a także sieci płatnej telewizji premium EPIX, która jest dostępna w całych Stanach Zjednoczonych za pośrednictwem dystrybutorów kablowych, satelitarnych, telekomunikacyjnych i cyfrowych. Ponadto MGM inwestuje w wiele innych kanałów telewizyjnych, platformy cyfrowe, przedsięwzięcia interaktywne i produkuje wysokiej jakości treści krótkoformatowe przeznaczone do dystrybucji. Więcej informacji można znaleźć na stronie www.mgm.com.