HUMAN FALL FLAT HITEM W JAPONII

Teyon Japan świętuje sukces gry Human Fall Flat na konsoli Nintendo Switch™ – jest to najczęściej ściągana gra w Japonii w Nintendo eshop™ w 2018r.

Krakow, POLAND – Teyon Japan z radością ogłasza, że najpopularniejszy tytuł firmy wydany w serwisie Nintendo eShop™ pod nazwą Human Fall Flat, został najczęściej ściąganą grą na platformie Nintendo Switch™ w 2018r. w Japonii.

Gra Human Fall Flat, stworzona przez studio developerskie No Brakes Games i wydana na zachodnich rynkach przez Curve Digital, to nietypowa gra logiczna o nieliniowej rozgrywce, w której główną rolę odgrywa fizyka. Zadaniem gracza jest ucieczka z surrealistycznej krainy snów. W tym celu musi rozwiązywać zagadki, polegając tylko na własnym rozumie i wykorzystując prawa fizyki.

Gracze wcielają się w Boba, rozchwianego bohatera, śniącego o surrealistycznych miejscach pełnych zagadek, z których jeszcze nie znalazł wyjścia. Eksploracja i pomysłowość są kluczem do sukcesu. Bob może iść (mniej więcej prosto), ciągnąć, pchać, nieść, wspinać się, niszczyć i oddziaływać na inne obiekty. Opanowanie jego ruchów będzie Twoim pierwszym zabawnym wyzwaniem.

Cechy gry:

  • Pełna kontrola nad Bobem, żadnych skryptów
  • Tryb gry solo oraz lokalnej kooperacji dla 2 graczy dla zapaleńców szaleńczej gry na kanapie
  • Tryb online dla wielu graczy – do 8 graczy; więcej Bobów oznacza większą demolkę!
  • Otwarte i surrealistyczne, w pełni interaktywne poziomy w pełnych trzech wymiarach.
  • Zaawansowana fizyka i innowacyjne sterowanie, które sprawdzą się przy wielu wyzwaniach.
  • Dostosowania wyglądu postaci – od głowy do spodni. Możliwość pomalowania Boba dowolny sposób, a nawet zaimportowania własnej twarzy za pomocą kamery.
  • Możliwość przechodzenia gry na nieskończenie wiele sposobów – wszystko zależy od zastosowanych przez ciebie rozwiązań.

Nintendo w swoim oficjalnym oświadczeniu ogłosiło, że gra Human Fall Flat, wydana 28 grudnia 2017r., została najczęściej ściąganą grą 2018 roku na platformie Nintendo Switch w Japonii. W tym czasie wypuściliśmy również darmową aktualizację z trybem multiplayer do 8 graczy oraz 16 nowymi przebraniami dla Boba.

“Jesteśmy bardzo szczęśliwi, że gra Human Fall Flat okazała się tak popularna wśród japońskich użytkowników Switcha. Gratulujemy naszemu partnerowi firmie Teyon niesamowitej pracy, jaką wykonali, by przyciągnąc uwagę mediów i graczy w ostatnich 12 miesięcach. Będziemy pracować nad kolejnymi aktualizacjami i nowymi levelami do gry w bieżącym roku.”

powiedział Stuart Dinsey, prezes firmy Curve Digital.

Pełna lista rankingowa jest dostępna pod tym linkiem, a poniżej można obejrzeć oficjalny trailer gry.

Teyon Japan to japońska spółka powstała w Tokyo i specjalizująca się w wydawaniu wysokiej jakości gier na platformy konsolowe, w szczególności Nintendo Switch. Nieustannie szukamy nowych, świetnych tytułów, dlatego zachęcamy zainteresowanych deweloperów do kontaktu pod adresem [email protected]. Aktualnie na naszej liście nadchodzących gier mamy 9 pozycji, które planujemy wydać w tym roku na Nintendo Switch i PlayStation 4. Ponadto, wkrótce otwieramy nowy brand dla tytułów indie/casual pod nazwą Digital Bards, by wypromować mniejsze gry, ale dostarczające dużo rozrywki!

Teyon zaczął ten rok z przytupem, ale to nie koniec ekscytujących wydarzeń w życiu firmy. W kolejnych miesiącach Teyon będzie świętować wydanie nadchodzącej gry akcji/FPS, wyprodukowanej przez własny zespół deweloperski i opartej o znaną licencję filmową Terminator. Gra Terminator: Resistance zostanie wypuszczona przez Reef Entertainment na platformach PlayStation 4, Xbox One i PC. Wkrótce ujawnimy więcej szczegółów na temat tytułu, daty wydania oraz ceny.

###

Human: Fall Flat ™ & © No Brakes Games. Licensed by Curve Digital. Licensed to and published in Japan by Teyon Japan.