UPDATE 1.8.0 W RENNSPORT

Sprawdźmy, co kryje się pod maską RENNSPORT. Oto podsumowanie tego, co nas czeka w 2024 roku - nowe dodatki, funkcje i więcej kluczy beta!

Wielką radością ogłaszamy, że RENNSPORT wkracza w 2024 rok z impetem. Co nas czeka? Przygotowaliśmy mapę z naszymi celami w różnych obszarach, a to dopiero początek! Planujemy ją rozszerzyć o dodatkowe treści i kilka niespodzianek, aby utrzymać zainteresowanie graczy 🙂 Jest na co czekać!

W aktualizacji 1.8.0, dodajemy nowy tor, samochód i kilka ekscytujących funkcji:

  • Porsche Mission R
  • Tor Goodwood Hillclimb
  • Time Trials
  • Dynamiczny cykl dnia i nocy
  • Blokada horyzontu
  • kolejne rozszerzenia istniejących funkcji.

Najnowsze auto Porsche Mission R, zostało zaprojektowane, aby podbić wymagający tor Goodwood Hillclimb. Zmierz się z samym sobą, przyjaciółmi lub najlepszymi na liście liderów, aby sprawdzić, czy uda Ci się zdobyć czołową pozycję. Nie przegap okazji, aby spróbować pobić najlepsze czasy okrążeń naszego zespołu deweloperskiego.

Time Trials (wyścigi na czas) zostały wprowadzone dla wszystkich torów, oferując indywidualne tabele wyników dla każdego modelu samochodu. To Twoja szansa na udoskonalenie techniki wyścigowej i rywalizację z duchami innych graczy. Ponadto wprowadzamy cykl dnia i nocy, zaczynając od nocnych wyścigów na torze Spa Francorchamps, co dodaje ekscytujący nowy wymiar do rozgrywki.

Nowe klucze do wersji beta będą dystrybuowane co czwartek, począwszy od 4 kwietnia. Zapisz się tutaj, aby otrzymać klucz: https://rennsport.gg/beta