TEYON JAPAN ZACZYNA SPRZEDAŻ RETAILOWĄ

Nasz japoński oddział wydał dziś swój pierwszy pudełkowy tytuł we współpracy z Nintendo. Human Fall Flat na konsolę Nintendo Switch™ jest już dostępny w sklepach w Japonii.

Teyon Japan jest z radością informuje o wydaniu w wersji pudełkowej swojego największym hitu z japońskiego sklepu Nintendo eShop ™. Gra Human Fall Flat jest już dostępna w sklepach w Japonii, dzięki naszemu dystrybutorowi Nintendo.

Tytuł, stworzony przez studio developerskie No Brakes Games i wydany na zachodnich rynkach przez Curve Digital, to nietypowa gra logiczna o nieliniowej rozgrywce, w której główną rolę odgrywa fizyka. Zadaniem gracza jest ucieczka z surrealistycznej krainy snów. W tym celu musi rozwiązywać zagadki, polegając tylko na własnym rozumie i wykorzystując prawa fizyki.

Japońska edycja pudełkowa zawiera 10 ekskluzywnych skórek postaci, które można zobaczyć w poniższych filmach.

Pełna lista sklepów oferujących grę w Japonii jest dostępna tutaj.

Teyon Japan to japońska spółka powstała w Tokyo i specjalizująca się w wydawaniu wysokiej jakości gier na platformy konsolowe, w szczególności Nintendo Switch. Nieustannie szukamy nowych, świetnych tytułów, dlatego zachęcamy zainteresowanych deweloperów do kontaktu pod adresem [email protected]. Aktualnie na naszej liście nadchodzących gier mamy 9 pozycji, które planujemy wydać w tym roku na Nintendo Switch i PlayStation 4. Ponadto, wkrótce otwieramy nowy brand dla tytułów indie/casual pod nazwą Digital Bards, by wypromować mniejsze gry, ale dostarczające dużo rozrywki!

※ Human: Fall Flat ™ & © No Brakes Games. Licensed by Curve Digital. Licensed to and published in Japan by Teyon Japan.