TERMINATOR POJAWI SIĘ NA PS5

TERMINATOR: RESISTANCE ENHANCED to nowa wersja gry TERMINATOR: RESISTANCE, wykorzystująca możliwości konsoli PlayStation®5.

Londyn, 16 grudnia 2020r.: Brytyjski wydawca gier Reef Entertainment oraz developer Teyon zapowiedzieli wydanie ulepszonej wersji gry TERMINATOR: RESISTANCE ENHANCED na PlayStation®5. Premiera zaplanowana jest na 26 marca 2021r.

TERMINATOR: RESISTANCE ENHANCED to nowa wersja gry TERMINATOR: RESISTANCE, wykorzystująca możliwości konsoli PlayStation®5. Powróć do akcji z Jacobem Riversem i ponownie przeżyj jego historię, od szeregowego do bohatera Ruchu Oporu. Nowa wersja prezentuje lepszy frame rate oraz jakość grafiki, krótszy czas ładowania i nowe funkcje sprzętowe dla kontrolera DualSense. Gra będzie również zawierać aktualizacje, dostępne do tej pory na PC oraz zupełnie nowy TRYB INFILTRATOR, w którym gracze będą mogli wcielić się w kultowy model T-800.

CO GRA OFERUJE NA PS5?

● W pełni zaktualizowana wersja głównej gry, w tym patch balansujący rozgrywkę i poziom trudności, wydany wcześniej na PC*. Gracze, posiadający wersję gry na PlayStation®4, otrzymają również bezpłatną aktualizację na PlayStation®5.

*Patch, balansujący rozgrywkę i poziom trudności w Terminator: Resistance na PS4 i Xbox One, będzie dostępny w pierwszym kwartale 2021 roku.

● Nowy TRYB INFILTRATOR, w którym gracze mogą wcielić się w kultowy model T-800 i tym razem walczyć przeciwko siłom Ruchu Oporu.

● Szereg ulepszeń wizualnych wykorzystujących możliwości PS5, w tym rozdzielczość 4K i 60 klatek na sekundę, tekstury o wyższej rozdzielczości, większa liczba wielokątów, teselacja, ulepszone oświetlenie i dynamiczne cienie, ulepszony post-processing (anti-aliasing, bloom) i bardziej szczegółowe efekty cząsteczkowe.

● Nowa funkcje PS5, w tym Game Activitites, których można używać do śledzenia postępów w misjach, wyzwalacze adaptacyjne DualSense dla broni oraz zmiana koloru na pasku świetlnym DualSense, w celu odzwierciedlenia stanu zdrowia gracza.

● 4x szybsze ładowanie.

● Gra TERMINATOR: RESISTANCE ENHANCED będzie dostępna fizycznie w 2 wersjach, jako edycja standardowa oraz edycja kolekcjonerska. Edycja kolekcjonerska będzie zawierać Steel Book, dwuczęściowy komiks „Zero Day” od Dark Horse w twardej oprawie* (wcześniej dostępny w formacie cyfrowym na PlayStation®4 i Xbox One), 4 karty z postaciami i pudełko kolekcjonerskie.

*Komiks wyłącznie w języku angielskim.

● Dodatkowo: płatne DLC z nową historią będzie dostępne latem 2021 na PS5 i PC.

O filmach ‘THE TERMINATOR’ i ‘TERMINATOR 2: JUDGMENT DAY'

'THE TERMINATOR' z 1984r. jest nazywany kultowym przedstawicielem gatunku science-fiction i wprowadza ukochaną serię filmową. Humanoidalny cyborg z przyszłości, zdominowanej przez maszyny, zostaje odesłany w czasie, aby zabić matkę jeszcze nie narodzonego przywódcy rebeliantów, Johna Connora. Tymczasem rebelianci wybierają swojego agenta, który również cofa się w czasie, by zatrzymać Terminatora, zapewniając w ten sposób, że wydarzenia będą przebiegać zgodnie z ustalonym wcześniej przebiegiem.

„Terminator 2: DZIEŃ SĄDU” został wydany w 1991 roku i odniósł natychmiastowy sukces kasowy na całym świecie. Kontynuując opowieść, T2 pozostaje w swoim sercu klasyczną opowieścią science fiction z robotami, podróżami w czasie i dystopijnymi światami przyszłości. Film stał się jednym z najbardziej dochodowych produkcji, nagradzanych przez akademię filmową, oraz jednym z najbardziej kultowych filmów wszech czasów.

O Studio Canal

STUDIOCANAL jest spółką zależną Grupy CANAL+ i jedną z wiodących europejskich firm na rynku w zakresie produkcji, dystrybucji i sprzedaży międzynarodowych filmów fabularnych i seriali telewizyjnych. STUDIOCANAL to jedyne studio, które działa jednocześnie na trzech głównych terytoriach europejskich - Francji, Wielkiej Brytanii i Niemczech - a także w Australii i Nowej Zelandii.

STUDIOCANAL jest właścicielem jednej z najważniejszych bibliotek filmowych na świecie, posiadającej ponad 6000 tytułów z 60 krajów. Ten obszerny i wyjątkowy katalog, obejmujący 100 lat historii kina, zawiera między innymi kultowe filmy Terminator 2, Rambo, Breathless, Mulholland Drive, The Pianist i Belle de jour. STUDIOCANAL w pełni sfinansował hity kasowe Tinker, Tailor, Soldier, Spy, Paddington 1 i 2, The Commuter i Shaun The Sheep Movie. Najnowsze filmy wspierane przez STUDIOCANAL to The Secret Garden Marca Mundena, wyprodukowany we współpracy z Heyday Films (Paddington 1 i 2), z Colinem Firthem i Julie Walters w rolach głównych.

STUDIOCANAL dystrybuuje wysokiej klasy seriale telewizyjne za pośrednictwem wielokrotnie nagradzanych europejskich firm produkcyjnych, w tym TANDEM w Niemczech (Shadowplay), RED Production Company w UK (Years and Years), BAMBÚ PRODUCCIONES w Hiszpanii (On Death Row) i STUDIOCANAL ORIGINAL we Francji (Mouche). STUDIOCANAL współpracuje również z duńską firmą SAM Productions, założoną przez Sørena Sveistrupa i Adama Price'a (Ride Upon The Storm), a także brytyjską firmy GUILTY PARTY PICTURES, producencką firmą Benedicta Cumberbatcha SUNNYMARCH TV (Patrick Melrose) i URBAN MYTH FILMS (Wojna światów).

O Creative Licensing

Creative Licensing to niezależna agencja licencjonująca z Los Angeles, USA, specjalizująca się w długoterminowym rozwoju marki. Firma została założona w 1982 roku i reprezentuje obecnie obszerny katalog klasycznych filmów i nieruchomości.

O Reef Entertainment

Reef Entertainment jest brytyjskim wydawcą gier wideo, założonym w 2005r. W 2010r. firma została przejęta przez Creative Distribution Group, która przyczyniła się do jej dalszego rozwoju. Reef nie tylko aktywnie rozszerza swoje możliwości wydawnicze, ale także opracowuje własne tytuły. Zespół opiera się na połączeniu silnego zarządzania z wieloletnim doświadczeniem w branży gier wideo i rozrywki, a także chętnie angażuje w swoje przedsięwzięcia nowe talenty, dopiero początkujące w branży. Więcej informacji na www.reef-entertainment.com

Please send any media enquiries to [email protected]