ROBOCOP NA NACON CONNECT

RoboCop: Rogue City powraca w tym roku na Nacon Connect 2022 z pierwszym zwiastunem z rozgrywki oraz screenshotami.

Witamy w Detroit; w mieście na skraju ruiny, gdzie szaleje przestępczość. Gdy sprawy pogrążają się w chaosie, to właśnie RoboCop czyli oficer cyborg, jest rozwiązaniem. Tytuł RoboCop: Rogue City będzie dostępny na PlayStation 5, Xbox Series X|S i PC w czerwcu 2023!

RoboCop to klasyczna przygodowa gra akcji w klimacie science fiction i jedna z najbardziej kultowych serii filmowych wszech czasów w Hollywood. Nacon i Teyon pracują razem z MGM, aby stworzyć autentyczną i wierną serii grę, jednocześnie prezentując graczom oryginalną historię, w której wcielą się w samego RoboCopa. W filmie RoboCop, gdy dobry gliniarz Alex Murphy zostaje śmiertelnie ranny przez bezwzględnych przestępców, nowatorscy lekarze są w stanie przywrócić go do życia i służby jako niepowstrzymanego, walczącego z przestępczością cyborga zwanego RoboCop'em.

Świetną wiadomością dla fanów jest, że aktor Peter Weller zgodził się użyczyć swojego wizerunku dla głównej postaci. RoboCop: Rogue City łączy elementy strzelanki z perpsketywy pierwszej osoby z eksploracją miasta oraz wielowątkowymi wyborami.

Dodaj grę już teraz do listy życzeń na Steam i PlayStation 5!

Obejrzyj zwiastun RoboCop: Rogue City poniżej!

Zostań legendarnym pół-człowiekiem, pół-maszyną i wciel się w bohaterskiego policjanta walczącego o zaprowadzenie porządku na niebezpiecznych, ogarniętych przestępczością ulicach Detroit. Uzbrojony w niezawodny pistolet Auto-9, mechaniczną siłę, a także lata doświadczeń podczas pracy w policji i szereg narzędzi do dyspozycji, musisz stawić czoło ludziom dążącym do zniszczenia twojego rodzinnego miasta. Czas na nową przygodę widzianą z perspektywy pierwszoosobowej i emocjonujące poszukiwanie prawdy. Zdecyduj, w jaki sposób wypełniać swoje główne dyrektywy, ale pamiętaj, by zachować ostrożność, ponieważ korupcja i chciwość nie znają granic.

ROBOCOP – ROBOCOP 3 © 1987-1992 Orion Pictures Corporation. ROBOCOP is a trademark of Orion Pictures Corporation. ROBOCOP INTERACTIVE GAME TM & © 2021 Metro-Goldwyn-Mayer Studios Inc. All Rights Reserved.

O NACON

Firma NACON powstała w 2019 r. w ramach grupy BIGBEN, która ma już 20 lat doświadczenia w branży gier wideo. Zrzesza 11 zespołów deweloperskich, dział wydawniczy gier AA oraz dystrybucję akcesoriów premium do gier. NACON jest działalnością biznesową, która ma umocnić pozycję grupy na rynku i umożliwić jej dalszy rozwój, aby stać się jednym z liderów branży gier. https://corporate.nacongaming.com

O MGM

Metro Goldwyn Mayer (MGM) to wiodąca firma z branży rozrywkowej skoncentrowana na produkcji i globalnej dystrybucji treści filmowych i telewizyjnych na wszystkich platformach. Firma jest właścicielem jednej z największych na świecie bibliotek treści filmowych i telewizyjnych premium, a także sieci płatnej telewizji premium EPIX, która jest dostępna w całych Stanach Zjednoczonych za pośrednictwem dystrybutorów kablowych, satelitarnych, telekomunikacyjnych i cyfrowych. Ponadto MGM inwestuje w wiele innych kanałów telewizyjnych, platformy cyfrowe, przedsięwzięcia interaktywne i produkuje wysokiej jakości treści krótkoformatowe przeznaczone do dystrybucji. Więcej informacji można znaleźć na stronie www.mgm.com.