PIERWSZE WRAŻENIA Z ROBOCOPA

W ciągu ostatnich kilku tygodni odbyły się pierwsze zamkięte pokazy RoboCop: Rogue City dla mediów i dziennikarzy. Jesteście ciekawi, co mają do powiedzenia o grze?

RoboCop: Rogue City to gra wideo oparta na kultowej serii filmowej, zatem oczekiwania widowni są duże! W ostatnim czasie przedstawiciele mediów i dziennikarze mieli okazję zagrać w demo pełne akcji. Z niecierpliwością czekaliśmy na pierwsze publikacje, którymi chcielibyśmy się podzielić z graczami. Zacznijmy od obszernego artykułu IGN oraz wideo z pierwszymi wrażeniami z rozgrywki.

RoboCop: Rogue City od razu sprawia, że czujesz się jak śmiertelne zagrożenie (...) [gra] prezentuje wierne odzwierciedlenie świata, tak ważne dla fanów serii. Demo oddaje charakterystyczną atmosferę filmów, przesyconą humorem, przemocą i mnóstwem odniesień do oryginału.

relacjonuje Emma Matthews

Producent i dyrektor projektu - Piotr Łatocha - podzielił się w kilku wywiadach spostrzeżeniami na temat tego, jak powolne i precyzyjne ruchy RoboCopa przekładają się na szybki świat strzelanek FPS. Piotr opowiada, jak cechy czołgu RoboCopa wpisują się w gatunek znany z szybkości i zręczności.

Pozytywny odbiór gry RoboCop: Rogue City stale rośnie - Mirror Magazine podzielił się ze swoimi czytelnikami bardzo pozytywnymi wrażeniami z gry, opisując ją jako "grę, na którą zasługują" i któa z powodzeniem oddaje hołd satyrycznym korzeniom ukochanej franczyzy lat 80.

Jeśli jesteś fanem RoboCopa, pragnącym gry na poziomie tytułów AAA, to nie jest to ta gra. Ale jest to komplement. RoboCop: Rogue City to duży krok naprzód dla studia Teyon - emanuje urokiem charakterystycznym dla gier klasy AA, doskonale pasującym do tego satyrycznego świata, gdzie wcielasz się w potężnego policyjnego robota, patrolującego zrujnowaną wersję retro Detroit. Gra zostanie wydana na PS5, Xbox Series X|S i PC we wrześniu, ale już teraz byłbym gotów zapłacić za nią dolara (a może nawet więcej).

pisze Aaron Potter

Zachęcamy również do obejrzenia filmu MathChief, który określa grę jako "najbardziej KOZACKĄ grę, jaką widział od dawna" 😎.

RoboCop: Rogue City pojawi się w tym roku na PC, Xbox Series X/S i PlayStation 5. Dodaj grę do listy życzeń już teraz na Steam i PlayStation 5!