MONSTER TRUCKI ZAPOWIEDZIANE

Monster Truck Championship to wyjątkowa symulacja zawodów monster truck na PS4, Xbox One, Nintendo Switch™ i PC. Weź udział w zawodach!

Lesquin, Francja, March 2, 2020 – NACON oraz TEYON zapraszają do założenia kasku i kombinezonu w najbardziej spektakularnej symulacji Monster Truck Championship, dostępnej jesienią 2020 roku na PlayStation®4, Xbox One, Nintendo Switch ™ i PC.

Monster Truck Championship to wyjątkowa symulacja, w której gracze kontrolują gigantycznego trucka i biorą udział w różnych konkurencjach. Nie spodziewaj się jednak, że uda ci się wykonać niesamowite sztuczki powietrzne po prostu naciskając gaz! Gracze muszą opanować fizykę pojazdu, aby ustanowić nowe rekordy i wykonać tricki z prawdziwych zawodów.

Zobacz zwiastun gry Monster Truck Championship poniżej.

W Monster Truck Championship gracze mogą ścigać się na 25 torach w różnych miastach w Stanach Zjednoczonych, mając do wyboru kilka trybów gry: freestyle, race, destruction, time attack oraz tryb online do ośmiu graczy.

Kierowcy mogą wybrać spośród 18 w pełni konfigurowalnych pojazdów. Mogą również dokonywać dalszych zmian w przyspieszeniu i prędkości dzięki precyzyjnie dostrojonemu silnikowi, regulacji stabilności pojazdu poprzez odpowiednią sztywność zawieszenia, modyfikacji przyczepności dzięki odpowiednim oponom i wielu innych. Dostępnych jest ponad 50 elementów, które pomogą stworzyć trucki, łączące wydajność i styl.

Monster Truck Championship ma również tryb kariery, w którym gracze biorą udział w różnych turniejach, ulepszają Monster Trucki oraz zarządzają zespołem i finansami. Celem jest zabranie do domu pucharu i zostanie mistrzem ligi zawodowej w finałach Monster Truck!

Monster Truck Championship dostarczy realistycznej rozrywki dzięki wiwatom tłumu, charakterystycznym rykom silników czy realistycznym obrażeniom i kolizji. Gra wiernie odtwarza warunki i zmusza do nabywania umiejętności w celu opanowania tych potężnych maszyn. Tytuł jest przeznaczony dla fanów Monster Trucków i wszystkich graczy, poszukujących ekscytującej i wyjątkowej symulacji sportów motorowych.

Gra Monster Truck Championship będzie dostępna w sprzedaży jesienią 2020 roku na PC, PlayStation®4, Xbox One i Nintendo Switch.

Dodaj grę do listy życzeń na Steamie!

Sledź aktualności na oficjalnych profilach Monster Truck Championship: Facebook, Twitter, Instagram i YouTube.

O firmie NACON

Firma NACON powstała w 2019 r. w ramach grupy BIGBEN, która ma już 20 lat doświadczenia w branży gier wideo. Zrzesza 8 zespołów deweloperskich, dział wydawniczy gier AA oraz dystrybucję akcesoriów premium do gier. NACON jest nową działalnością biznesową, która ma umocnić pozycję grupy na rynku i umożliwić jej dalszy rozwój, aby stać się jednym z liderów branży gier. Więcej na https://www.nacongaming.com.