TEYON NA TARGACH TGS 2022

Nie moglibyśmy być bardziej podekscytowani powrotem do Tokio i zaprezentowaniem naszych nadchodzących tytułów szerszej publiczności.

Po dwuletniej przerwie spowodowanej pandemią Covid, w końcu znów mogliśmy wziąć udział w targach Tokyo Game Show! Wszyscy odwiedzający mieli okazję wpaść na stoisko Teyon Japan i zobaczyć nasze nadchodzące produkcje. Bardzo długo czekaliśmy na ten moment, by porozmawiać z graczami i móc im pokazać, nad czym pracujemy. Nasz zarząd również wziął udział w evencie i wraz z japońskim personelem powitali graczy i partnerów. Zapraszamy do obejrzenia krótkiej fotorelacji z tego wydarzenia :)

Stoisko Teyon Japan na TGS 2022 - odwiedziło nas tysiące graczy w trakcie targów od 15 do 18 września.

Jednym z tytułów, który pokazywaliśmy na stoisku był tytuł Human Fall Flat od Curve Games i studia No Break Games.

Gra Human Fall Flat była również dostępna na stoisku Konami, czyli naszego partnera dystrybucyjnego w Japonii. Już 20 października w sklepach pojawi się pudełkowa wersja gry na PlayStation 4 oraz 5!

Stoisko Konami w całej okazałości.

Kolejną grą prezentowaną na naszym stoisku była wyścigówka Art of Rally od studia Funselektor. Gracze mieli również okazję zagrać w Blue Fire od Graffiti Games, Souldiers od Plug In Digital oraz Stranded Deep od Beam Team.

Nasz zespół wraz z japońskim personelem witał gości na stoisku Teyon Japan.

Wspaniale było was poznać i cieszymy się, że możemy nadal dostarczać wam wspaniałą rozrywkę w Japonii. Do zobaczenia za rok!