MTC - POZNAJ CECHY GRY

Wyraź swoją kreatywność w Monster Truck Championship dzięki wielu możliwościom rozbudowy pojazdów! Ujawniamy dokładną zawartość gry w nowym zwiastunie.

Lesquin, Francja, 9 lipca 2020r. – NACON i TEYON z przyjemnością publikują nowy zwiastun, przedstawiający możliwości kastomizacji w Monster Truck Championship. Pierwsza symulacja monster trucka będzie dostępna 15 października 2020r. na PlayStation®4, Xbox One i Steam, a później również na Nintendo Switch ™.

W Monster Truck Championship możesz zasiąść za kierownicą jednego z 16 pojazdów i wziąć udział w pięciu typach zawodów. Rywalizuj na 25 torach w różnych miastach w Stanach Zjednoczonych.

Każdy pojazd ma wiele opcji, które można dostosować tak, aby poprawić jego osiągi i prowadzenie: zmień silnik, aby uzyskać lepsze przyspieszenie i wyższą maksymalną prędkość, zmień opony, aby dostosować przyczepność monster trucka, lub wybierz inne zawieszenie, aby wykonać najbardziej imponujące triki! Wszystkie te elementy można precyzyjnie dostroić, aby pojazd był dostosowany do każdego z dostępnych wyzwań. Można również modyfikować takie szczegóły jak kolor pojazdu, przednie i tylne akcesoria oraz naklejki. Każdy kierowca może zaprezentować swoje umiejętnościami w unikalnym stylu, zarówno w trybie solo, jak i podczas zawodów online.

Dzięki realistycznemu podejściu do jazdy, Monster Truck Championship daje graczom prawdziwą szansę wzięcia udziału w szalonych wyścigach i wykonywania powietrznych i naziemnych trików.

Sledź aktualności na oficjalnych profilach Monster Truck Championship: Facebook, Twitter, Instagram i YouTube.

O firmie NACON

Firma NACON powstała w 2019 r. w ramach grupy BIGBEN, która ma już 20 lat doświadczenia w branży gier wideo. Zrzesza 8 zespołów deweloperskich, dział wydawniczy gier AA oraz dystrybucję akcesoriów premium do gier. NACON jest nową działalnością biznesową, która ma umocnić pozycję grupy na rynku i umożliwić jej dalszy rozwój, aby stać się jednym z liderów branży gier. Więcej na https://www.nacongaming.com.