Data wydania: 2017-03-24
Gatunek: Strategia
Twórca: Teyon/Wastelands Interactive
Wydawca: Teyon
KUP TERAZ  

PODBIJ MAGICZNE UNIWERSUM!

Worlds of Magic: Planar Conquest to strategiczna gra 4X, w której słowa 'eksploruj, rozwijaj, wykorzystuj i eksterminuj' są największym wyzwaniem.

EKSPLORUJ UNIKALNE MULTIWERSUM
Siedem proceduralnie generowanych Planów Egzystencji, wszystkie z unikalnymi aspektami, może być dostosowanych kształtem i rozmiarem do Twoich potrzeb. Ponad 40 rodzajów lokacji czeka na zbadanie, przeszukanie i walkę z ich strażnikami, wszystko by zdobyć niezwykłe skarby schowane wewnątrz.

ZNISZCZ SWOICH WROGÓW
Ponad 40 różnych budynków rozwijających miasta, ponad 150 unikalnych jednostek do rekrutacji i magicznych stworzeń do przywołania.

ROZWIJAJ SIŁĘ SWOJEGO PAŃSTWA
Używaj dyplomacji, by uzyskać przewagę nad Twoimi przeciwnikami. Najmuj bohaterów i wyposażaj ich w magiczne bronie i pancerze. Rekrutuj unikalnych i potężnych Tytanów i zmuszaj ich do wykonywania Twoich rozkazów! Używaj taktycznych, strategicznych i globalnych czarów by zniszczyć Twoich wrogów.

ZWIASTUN

GALERIA

RECENZJE

Digitally Downloaded

"Podstawowa mechanika dostarcza świetnej zabawy. Gra prezentuje bardziej swobodne podejście do gatunku 4X, z przyjemnym klimatem fantasy i spodziewam się, że będę często do niej wracać”.

PS4 Blog

"W grze znajdziesz bardzo dużo opcji, które dają niekończące się możliwości strategiczne. Duża swoboda w rozgrywce oferuje wiele godzin zabawy".

KUP TERAZ

POBIERZ W SERWISIE

Violence
©2017 Teyon. Wastelands Interactive. All rights reserved.