Data wydania: 2017-09-05
Gatunek: Akcja, Fabularna (RPG), Arcade
Twórca: One More Level / Teyon
Wydawca: Teyon
KUP TERAZ  

PRZYWOŁAJ SWEGO MAGA I STAŃ DO WALKI Z CIEMNOŚCIĄ!

Warlocks vs Shadows to intensywna gra akcji z elementami RPG, w której twoim zadaniem jest pokonać przeciwników używając walki, przemyślanej strategii, magii i zdobytych umiejętności.

Wybierz jedną spośród 11 unikalnych postaci, wyróżniających się specjalnymi mocami oraz stylem walki, dzięki czemu każda rozgrywka jest inna i ekscytująca.

Wkrocz do pięknego pikselowego świata, gdzie dodatkowo usłyszysz świetną muzykę. Każda postać oraz ogromny zasób przeciwników zostali szczegółowo dopracowani. Stocz walkę z potężnymi maszynami wojennymi oraz okrutnymi potworami, przypuszczającymi coraz to nowsze ataki. Zagraj w trybie Kampanii solo lub z kolegą, lub pokonaj znajomych w trybie Deathmatch dla 4 graczy, by przekonać się, kto wykaże się nerwami ze stali i refleksem.

Czy jesteś w stanie sprowadzić zagładę na cienie zła i powstrzymać je przed unicestwieniem wszechświata?

ZWIASTUN

GALERIA

RECENZJE

PS4 Blog

"Po dłuższej chwili z grą, wypróbowaniu wszystkich postaci, doskonaleniu ich umiejętności, wciąż chcieliśmy wracać po więcej”.

CGM Online

"Warlocks vs. Shadows to zabawna i wszechstronna gra z gatunku Beat 'em Up, znajdziesz w niej fajne postacie z unikalnymi zaklęciami i atakami".

KUP TERAZ

POBIERZ W SERWISIE

Fantasy Violence,
Mild Blood
©2017 One More Level. Teyon. All rights reserved.