Data wydania: 2018-04-05
Gatunek: Symulacja, Arcade
Twórca: Digital Bards/Teyon
Wydawca: Tate Multimedia
STRONA OFICJALNA  
KUP TERAZ  

ZOSTAŃ MISTRZEM TRIKÓW!

Urban Trial Playground przenosi rozgrywkę z miejskiej dżungli wprost do słonecznej i pełnej barw Kalifornii, gdzie sporty wyczynowe i ekstremalne są na porządku dziennym.

Pełna energii, kolorów i luźnej atmosfery sceneria staje się tłem dla niesamowitych wyczynów graczy, którzy pędząc przez kolejne poziomy będą mogli oddawać się beztroskiemu skakaniu, robieniu tricków, jeździe na tylnym i przednim kole i łączeniu tych manewrów w efektowne ewolucje, mogące trwać od startu do mety!

WYZWANIE NA KAŻDYM TORZE

Każdy z ponad 50 poziomów Urban Trial Playground został zaprojektowany w taki sposób, aby niezależne od obranej drogi (np. po dachach nadmorskich knajp, czy po prostu po plaży) móc wykorzystać każdą powierzchnię do wykonania jednej z wielu dostępnych ewolucji. Gracze będą zdobywać dodatkowe punkty za połączenia poszczególnych tricków – rozwiązanie idealne zarówno dla każualowych graczy, chcących na chwilę oderwać się od szarej rzeczywistości, jak i uzależnionych od adrenaliny hardkorowców!

WIELE TRYBÓW DO WYBORU

Tryby Freestyle i Time będą zawierać sieciowe tablice wyników, dzięki którym gracze na całym świecie będą mogli porównać swoje najlepsze czasy i zdobycze punktowe. Tryb Ducha stanowić będzie wyzwanie dla każdego z graczy – analizując swoje własne przejazdy, gracz będzie w stanie wykręcać jeszcze lepsze czasy, lub tworzyć efektowniejsze sekwencje trików. Wbudowany system rozgrywki wieloosobowej pozwoli na zabawę dwóch graczy na podzielonym ekranie. To świetna opcja dla zabawy w gronie rodziny czy znajomych. Gracze będą mogli rywalizować w specjalnie do tego przygotowanych trybach Time Trial i Tag.

DOSTOSUJ GRĘ DO SWOICH POTRZEB

Dla wszystkich, którzy cenią sobie styl ponad wszystko, studio przygotowało specjalne miejsce, gdzie będzie można dokonać kustomizacji zarówno naszego kierowcy, jak i samego motocykla. 5 podstawowych modeli otrzyma możliwość wymiany części, takich jak silnik czy opony, oraz dopasowania ich wyglądu do osobistych preferencji. Skoro gracze mają bić rekordy i mierzyć się z najlepszymi to dlaczego nie robić tego w iście kalifornijskim stylu?

ZWIASTUN

GALERIA

RECENZJE

Nintendo Life

"To niezwykle płynna i wciągająca gra zręcznościowa dla posiadaczy konsoli Switch. Dobry system sterowania i duża atrakcyjność poziomów sprawiają, że jest to znakomita gra wyścigowa”.

Video Chums

"Imponująca i przyjemna wariacja formuły Trials, która spodoba się szczególnie tym, dla których Trials jest zbyt frustrujące”.

KUP TERAZ

POBIERZ W SERWISIE

KUP W SKLEPIE

©2018 Developed by Teyon & Digital Bards. Published by Tate Multimedia. All rights reserved.