Ostatnia aktualizacja: 2020-03-13
Data wydania: 2019-11-15
Gatunek: Akcja, Strzelanka
Twórca: Teyon
Wydawca: Reef Entertainment
STRONA OFICJALNA  
KUP TERAZ  

BITWA O LOSY LUDZKOŚCI W WOJNIE Z MASZYNAMI!

Terminator: Resistance to pierwszoosobowa strzelanka oparta na znanej filmowej licencji. Gra jest osadzona w czasach wojny z maszynami w przyszłości, której fragmenty mogliśmy zobaczyć w kultowych filmach Jamesa Camerona: Terminator i Terminator 2: Dzień Sądu.

Historia ma miejsce w postapokaliptycznym Los Angeles, 31 lat po Dniu Sądu. Głównym bohaterem jest nowa postać z uniwersum Terminatora – Jacob Rivers, żołnierz w ruchu oporu Johna Connora. Jacob to z pozoru tylko zwykły szeregowiec, ale nagle staje się celem Skynetu i musi przeżyć starcie z maszynami!

Skynet może przegrać wojnę, ale jaka będzie w tym rola Jacoba? Przeżyj historię dziejącą się w przededniu ostatecznej bitwy o losy ludzkości w wojnie z maszynami!

Terminator_steam_award.jpg

WYBIERZ JAKIM BOHATEREM CHCESZ BYĆ

Uzbrój się po zęby i strzelaj do wszystkich lub przekradnij się po mieście i zdejmuj wrogów z zaskoczenia. Świat już nie jest tak przyjazny jak kiedyś, teraz musisz znaleźć to, czego potrzebujesz – a czasem nawet wytworzyć to samodzielnie.

STAW CZOŁA MASZYNOM I ODMIEŃ LOS LUDZKOŚCI

Walcz ze znanymi z filmów przeciwnikami, w tym T-800, oraz nieznanymi wcześniej zagrożeniami z uniwersum Terminatora. Ochraniaj zróżnicowaną grupę ocalałych, w której każdy ma własną historię i motywacje. Wszystko co robisz, wpłynie na ich przyszłość i na zakończenie gry.

ZWIASTUNY

GALERIA

RECENZJE

Gry Online

"Niszczenie terminatorów jest naprawdę satysfakcjonujące i jestem pewien, że ta gra będzie jedną z największych niespodzianek 2019r. dla niektórych miłośników strzelanek”.

The Rad Brad

"(...) jest to jedna z lepszych gier, w które ostatnio grałem. Jeśli jesteś fanem Termiantora, to jest to niesamowity tytuł - dałbym mu solidne 8 na 10."

Mega Media Overload

"To jedna z bardziej fascynujących, pełnych zabawy i wciągających produkcji na licencji od czasu Ghostbusters z 2009 roku."

The Gaming Outsider

"Gra wyraźnie powstała z miłości i pasji do materiału źródłowego. (...) Bardzo polecam ją każdemu, kto ceni pierwsze filmy z serii Jamesa Camerona".

KUP TERAZ

POBIERZ W SERWISIE

KUP W SKLEPIE

Sexual Content,
Strong Language,
Violence,
Blood
Terminator: Resistance is developed by Teyon and published by Reef Entertainment. The Terminator © 2019 Studiocanal S.A.S. ® All Rights Reserved. Terminator 2: Judgement Day © 2019 Studiocanal S.A.S. ® All Rights Reserved. Unreal Engine, Copyright 1998 – 2019, Epic Games, Inc. All rights reserved. Unreal is a trademark or registered trademark of Epic Games, Inc. in the United States of America and elsewhere. All other trademarks are the property of their respective owners.