Data wydania: 2023-11-02
Gatunek: Akcja, Strzelanka
Twórca: Teyon
Wydawca: Nacon
STRONA OFICJALNA  
KUP TERAZ  

NA STRAŻY PRZEPISÓW PRAWA I W OBRONIE NIEWINNYCH

Zostań legendarnym pół-człowiekiem, pół-maszyną i wciel się w bohaterskiego policjanta walczącego o zaprowadzenie porządku na niebezpiecznych, ogarniętych przestępczością ulicach Detroit.

Uzbrojony w niezawodny pistolet Auto-9, mechaniczną siłę, a także lata doświadczeń podczas pracy w policji i szereg narzędzi do dyspozycji, musisz stawić czoło ludziom dążącym do zniszczenia twojego rodzinnego miasta. Czas na nową przygodę widzianą z perspektywy pierwszoosobowej i emocjonujące poszukiwanie prawdy. Zdecyduj, w jaki sposób wypełniać swoje główne dyrektywy, ale pamiętaj, by zachować ostrożność, ponieważ korupcja i chciwość nie znają granic.

RoboCop to klasyczna przygodowa gra akcji w klimacie science fiction i jedna z najbardziej kultowych serii filmowych wszech czasów w Hollywood. Wydana po raz pierwszy w 1987 roku, seria nadal cieszy się popularnością wśród widzów na całym świecie.

NACON i Teyon pracują razem z MGM, aby stworzyć autentyczną i wierną serii grę, jednocześnie prezentując graczom oryginalną historię, w której wcielą się w samego RoboCopa. W filmie RoboCop, gdy dobry gliniarz Alex Murphy zostaje śmiertelnie ranny przez bezwzględnych przestępców, nowatorscy lekarze są w stanie przywrócić go do życia i służby jako niepowstrzymanego, walczącego z przestępczością cyborga.

EDYCJA PUDEŁKOWA

PREMIERA W 2023!

Gra RoboCop: Rogue City pojawi się na PlayStation 5, Xbox Series X|S i PC 2 listopada 2023.

Dodaj do listy życzeń już teraz!

ZWIASTUNY

GALERIA

PREORDER

DODAJ DO LISTY ŻYCZEŃ

ZAMÓW W SKLEPIE

ROBOCOP – ROBOCOP 3 © 1987-1992 Orion Pictures Corporation. ROBOCOP is a trademark of Orion Pictures Corporation. ROBOCOP INTERACTIVE GAME TM & © 2021 Metro-Goldwyn-Mayer Studios Inc.