Ostatnia aktualizacja: 2024-01-22
Data wydania: 2023-11-02
Gatunek: Akcja, Strzelanka
Twórca: Teyon
Wydawca: Nacon
STRONA OFICJALNA  
KUP TERAZ  

NA STRAŻY PRZEPISÓW PRAWA I W OBRONIE NIEWINNYCH

Zostań legendarnym pół-człowiekiem, pół-maszyną i wciel się w bohaterskiego policjanta walczącego o zaprowadzenie porządku na niebezpiecznych, ogarniętych przestępczością ulicach Detroit.

Uzbrojony w niezawodny pistolet Auto-9, mechaniczną siłę, a także lata doświadczeń podczas pracy w policji i szereg narzędzi do dyspozycji, musisz stawić czoło ludziom dążącym do zniszczenia twojego rodzinnego miasta. Czas na nową przygodę widzianą z perspektywy pierwszoosobowej i emocjonujące poszukiwanie prawdy. Zdecyduj, w jaki sposób wypełniać swoje główne dyrektywy, ale pamiętaj, by zachować ostrożność, ponieważ korupcja i chciwość nie znają granic.

RoboCop to klasyczna przygodowa gra akcji w klimacie science fiction i jedna z najbardziej kultowych serii filmowych wszech czasów w Hollywood. Wydana po raz pierwszy w 1987 roku, seria nadal cieszy się popularnością wśród widzów na całym świecie.

ORYGINALNA HISTORIA W ŚWIECIE ROBOCOPA

Miasto Old Detroit trawi fala przestępczości, a nowy wróg grozi pokojowi i porządkowi. Śledztwo zaprowadzi cię w sam środek mrocznej intrygi w tej opowieści, dziejącej się między 2 i 3 filmem z serii RoboCop. Odkryj niezwykłe miejsca spotkaj ponownie znane twarze. Peter Weller, oryginalny aktor wcielający się w postać RoboCopa, wraca do służby, by użyczyć głosu głównemu bohaterowi.

STAŃ SIĘ BOHATEREM I WYMIERZ SPRAWDIEDLIWOŚĆ

Postrzelony przez miejscowy gang, handlujący narkotykami, agent Alex Murphy zostaje przywrócony do życia dzięki cybernetycznemu przeszczepowi, stając się częściowo człowiekiem a częściowo maszyną, który ma tylko jeden cel - obrona obywateli. Siła cyborga i nadzwyczajne umiejętności mogą być ulepszane w miarę postępów w grze, czyniąc go jeszcze potężniejszym funkcjonariuszem prawa.

ZDECYDUJ, JAK WYKONAĆ SWOJE GŁÓWNE ZADANIA

Eksploruj otwarte tereny i realizuj cele zgodnie ze swoim poczuciem sprawiedliwości. Szukanie dowodów, przesłuchiwane podejrzanych i utrzymywanie porządku publicznego to tylko niektóre z codziennych zadań policjanta. Ale nie podejmuj decyzji lekkomyślnie - twoje wybory mogą determinować los obywateli i wynik twojej misji.

EDYCJA PUDEŁKOWA

JUŻ W SKLEPACH!

Gra RoboCop: Rogue City jest dostępna na PlayStation 5, Xbox Series X|S i PC.

EXTRAS

Gra RoboCop: Rogue City jest dostępna na PC, PS5 i Xbox Series X|S i oferuje graczom dwa pakiety: Pakiet Alexa Murphy'ego i Pakiet Vanguard, a także cyfrowy album z artami.

Pakiet „Alex Murphy” przeniesie cię w samo serce akcji, zapewniając jeszcze więcej emocji. Zawarto w nim następujące elementy:

- Broń przyboczna „Strzelba OCP”

- Uszkodzony pancerz bohatera pochodzący z pierwszej części filmu RoboCop (ozdoba)

- Wersja „Prototype” pistoletu Auto-9 (ozdoba).

Pakiet „Vanguard” zawiera niebieską wersję pancerza bohatera z filmu RoboCop 2 oraz wersję „Pitch Black” pistoletu Auto-9.

Obejrzyj cyfrowy artbook, aby zajrzeć za kulisy tworzenia gry RoboCop: Rogue City. Zawiera on ponad 100 stron, wypełnionych rysunkami, grafikami koncepcyjnymi i szkicami, które wzbogacono o komentarze deweloperów. Pozycja obowiązkowa dla wszystkich miłośników bohaterskiego policjanta będącego pół-człowiekiem, pół-maszyną.

Przeżyj tę przygodę jeszcze raz z odblokowanymi wcześniej umiejętnościami i ulepszeniami! Aktualizacja oferuje również nową złotą skórkę dla Auto-9 oraz nowy poziom trudności, dzięki któremu wrogowie będą jeszcze trudniejsni do pokonania. Jeśli szukasz wyzwania, czas spróbować poziomu "There Will be Trouble"!

Wystarczy ukończyć grę po zainstalowaniu aktualizacji — można to zrobić, wczytując zapis wykonany tuż przed ukończeniem gry. Po wykonaniu tej czynności, zostanie utworzony nowy plik zapisu, a wczytanie go umożliwi dostęp do NG+.

ZWIASTUNY

RoboCop z pewnością nie byłby tak wielką ikoną, bez swojej imponującej technologii. Chcąc w pełni wykorzystać nowoczesne możwliwości technologiczne w branży gier, nawiązaliśmy współpracę z Intelem, aby jeszcze lepiej zoptymalizować tytuł RoboCop: Rogue City. Producent gry Piotr Łatocha, główny programista Piotr Derkowski, prezes Teyon Michał Tatka oraz Florent Naigeon z ramienia wydawcy udzielili obszernego wywiadu o tym, jak ich działania urzeczywistniły marzenia wielu graczy o wymierzeniu sprawiedliwości w Old Detroit.

Dowiedz się, jak udało nam się wykorzystać DLSS 3.0, aby zapewnić jeszcze lepsze wrażenia z gry RoboCop: Rogue City, oraz dlaczego laptopy takie jak ROG Zephyrus z serii G są niezbędne, aby móc korzystać z najnowszych funkcji NVIDIA z serii 40 GPU!

RECENZJE

GryOnline

"To bardzo solidna strzelanka, w której dosłownie roi się od easter eggów i nawiązań do filmów o tytułowym cyborgu. Fani tego uniwersum powinni być więcej niż zadowoleni i im w pierwszej kolejności mogę polecić tę grę."

CDAction

"Bezkompromisowa rozpierducha, w której nie znajdziecie dużego budżetu czy przebłysku geniuszu, ale jak na dłoni widać włożone serce. Chciałoby się powiedzieć, że to gra od fanów dla fanów, bo ilość fanserwisu jest wręcz przytłaczająca."

WymieńGry

"Jeśli tak jak ja lubicie, najzwyczajniej na świecie, dobre gry, przy których chcecie miło spędzić czas i nie oczekujecie poziomu AAA, a Terminatora: Resistance Wam się podobał, to sięgajcie bez zastanowienia. Teyon umie w gry i to nie byle jakie!"

Gram.pl

"(...) takiego szacunku do materiału źródłowego i legendy Robocopa dawno nie widzieliśmy. Zagrać warto!"

GALERIA

KUP TERAZ

POBIERZ W SERWISIE

KUP W SKLEPIE

ROBOCOP – ROBOCOP 3 © 1987-1992 Orion Pictures Corporation. ROBOCOP is a trademark of Orion Pictures Corporation. ROBOCOP INTERACTIVE GAME TM & © 2023 Metro-Goldwyn-Mayer Studios Inc.