Ostatnia aktualizacja: 2021-03-11
Data wydania: 2020-10-15
Gatunek: Symulacja
Twórca: Teyon
Wydawca: Nacon
STRONA OFICJALNA  
KUP TERAZ  

WEŹ UDZIAŁ W PIERWSZYCH ZAWODACH "MONSTER TRUCK"!

Rywalizuj z doświadczonymi kierowcami w wyścigach równoległych i zawodach freestyle'owych od Orlando po Las Vegas! Zanim zaczniesz wykonywać bączki, stawać na przodzie i jeździć na dwóch kołach, musisz wcześniej perfekcyjnie przygotować swój pojazd. Monster trucki są niesamowite i imponujące, ale wymagają doskonałej techniki jazdy.

Gra wiernie odtwarza wszystkie wymagania związane z prowadzeniem tych potężnych pojazdów, w szczególności niezależną regulację przedniego i tylnego zawieszenia, a także konieczność przewidywania przeniesienia masy na zakrętach oraz odbić po skokach. Ale czym są osiągi, kiedy brakuje stylu? Dostosuj monster trucka do swojego sposobu jazdy i pokaż, na co cię stać w rywalizacji z 8 przeciwnikami w trybie online.

W SPRZEDAŻY na PlayStation®5 i Xbox Series X|S!

DO WYBORU 25 TORÓW W USA

W grze czeka na ciebie kilka głównych wyzwań: Race, Time Attack, Drag Races, Freestyle i Destruction oraz tryb rywalizacji online dla 8 graczy.

DOSTOSUJ TRUCKA DO SWOICH PREFERENCJI

Wybierz z 16 pojazdów i wprowadź swoje zmiany w przyspieszeniu i prędkości, dzięki precyzyjnemu strojoniu silnika, dobierz odpowiednie zawieszenie, zmodyfikuj przyczepność dzięki odpowiednim oponom oraz wiele innych. Ponad 50 ulepszeń!

EDYCJA DELUXE

Rebel Hunter Edition zawiera specjalne barwy "Rebel Hunter", trzy modele pojazdów: Magnum, Victory i Frantic oraz tor wyścigowy Charleston.

Pochwal się swoim stylem i pokaż, kto rządzi na wszystkich arenach.

PAKIET PATRIOT

Zmiażdż konkurencję z tym pakietem! Pakiet Patriot zawiera:
- nowy model pojazdu Monster Truck Patriot - idealny do wyróżniania się z tłumu i wygrywania wyścigów!
- nowe barwy Sierżant Chaos - zaimponuj konkurencji i popraw swoje wyniki!

ZWIASTUNY

GALERIA

RECENZJE

Forbes

„MTC to naprawdę świetna gra z monster truckami. Łatwość rozgrywki jest niczym powiew świeżości, nawet wśród innych konkurentów gatunku”.

God is a Geek

„Monster Truck Championship to wierna symulacja, która oferuje graczowi satysfakcjonujące doświadczenie i wspaniałe poczucie spełnienia”.

Operation Sports

„Gra wiernie spełnia oczekiwania na wiele sposobów. Nie jest idealna, ale oferuje dużo głębi, dużo zabawy i co najważniejsze, rozrywkę na długo dla całej rodziny."

Terminal Gamer

„Gra jest wielkim sukcesem, jeśli chodzi o czerpanie przyjemności z kierowania monster truckami”.

Gaming Boulevard

„Brak licencji gra nadrabia dostarczeniem graczowi świetniej zabawy”.

KUP TERAZ

POBIERZ W SERWISIE

Monster Truck Championship is developed by Teyon and published by Nacon. Unreal Engine, Copyright 1998 – 2019, Epic Games, Inc. All rights reserved. Unreal is a trademark or registered trademark of Epic Games, Inc. in the United States of America and elsewhere. All other trademarks are the property of their respective owners.