Ostatnia aktualizacja: 2021-03-11
Data wydania: 2020-10-15
Gatunek: Symulacja
Twórca: Teyon
Wydawca: Nacon
STRONA OFICJALNA  
KUP TERAZ  

WEŹ UDZIAŁ W PIERWSZYCH ZAWODACH "MONSTER TRUCK"!

Rywalizuj z doświadczonymi kierowcami w wyścigach równoległych i zawodach freestyle'owych od Orlando po Las Vegas! Zanim zaczniesz wykonywać bączki, stawać na przodzie i jeździć na dwóch kołach, musisz wcześniej perfekcyjnie przygotować swój pojazd. Monster trucki są niesamowite i imponujące, ale wymagają doskonałej techniki jazdy.

Gra wiernie odtwarza wszystkie wymagania związane z prowadzeniem tych potężnych pojazdów, w szczególności niezależną regulację przedniego i tylnego zawieszenia, a także konieczność przewidywania przeniesienia masy na zakrętach oraz odbić po skokach. Ale czym są osiągi, kiedy brakuje stylu? Dostosuj monster trucka do swojego sposobu jazdy i pokaż, na co cię stać w rywalizacji z 8 przeciwnikami w trybie online.

JUŻ W SPRZEDAŻY
na PlayStation®5
i Xbox Series X|S!

DO WYBORU 25 TORÓW W USA

W grze czeka na ciebie kilka głównych wyzwań: Race, Time Attack, Drag Races, Freestyle i Destruction oraz tryb rywalizacji online dla 8 graczy.

DOSTOSUJ POJAZD DO SWOICH PREFERENCJI - PONAD 50 ULEPSZEŃ

Wybierz z 16 pojazdów i wprowadź swoje zmiany w przyspieszeniu i prędkości, dzięki precyzyjnemu strojoniu silnika, dobierz odpowiednie zawieszenie, zmodyfikuj przyczepność dzięki odpowiednim oponom oraz wiele innych.

EDYCJA DELUXE

Rebel Hunter Edition zawiera specjalne barwy "Rebel Hunter", trzy modele pojazdów: Magnum, Victory i Frantic oraz tor wyścigowy Charleston.

Pochwal się swoim stylem i pokaż, kto rządzi na wszystkich arenach.

PAKIET PATRIOT

Zmiażdż konkurencję z tym pakietem! Pakiet Patriot zawiera:
- nowy model pojazdu Monster Truck Patriot - idealny do wyróżniania się z tłumu i wygrywania wyścigów!
- nowe barwy Sierżant Chaos - zaimponuj konkurencji i popraw swoje wyniki!

ZWIASTUNY

GALERIA

RECENZJE

Forbes

„MTC to naprawdę świetna gra z monster truckami. Łatwość rozgrywki jest niczym powiew świeżości, nawet wśród innych konkurentów gatunku”.

God is a Geek

„Monster Truck Championship to wierna symulacja, która oferuje graczowi satysfakcjonujące doświadczenie i wspaniałe poczucie spełnienia”.

Operation Sports

„Gra wiernie spełnia oczekiwania na wiele sposobów. Nie jest idealna, ale oferuje dużo głębi, dużo zabawy i co najważniejsze, rozrywkę na długo dla całej rodziny."

Terminal Gamer

„Gra jest wielkim sukcesem, jeśli chodzi o czerpanie przyjemności z kierowania monster truckami”.

Gaming Boulevard

„Brak licencji gra nadrabia dostarczeniem graczowi świetniej zabawy”.

KUP TERAZ

POBIERZ W SERWISIE

KUP W SKLEPIE

Monster Truck Championship is developed by Teyon and published by Nacon. Unreal Engine, Copyright 1998 – 2019, Epic Games, Inc. All rights reserved. Unreal is a trademark or registered trademark of Epic Games, Inc. in the United States of America and elsewhere. All other trademarks are the property of their respective owners.