Gatunek: Symulacja, Wyścigi
Twórca: Competition Company, Teyon
STRONA OFICJALNA  

SYMULACJA DLA KIEROWCÓW, OD KIEROWCÓW

Rennsport to symulacja wyścigów na PC, zaprojektowana z myślą o zapewnieniu ultrarealistycznych wrażeń i przyjemności z jazdy. Stoją za nią entuzjaści sportów motorowych i profesjonaliści z branży gier video, z ambicją stworzenia możliwie najbardziej realistycznej symulacji wyścigów na rynku.

Najnowsza technologia bez ograniczeń

Zaawansowane technologie i nowoczesna architektura oprogramowania pozwalają nam na kolejny krok w wirtualnych wyścigach. Dzięki nim tworzymy realistycznie wizualne doświadczenie zza kierownicy oraz oferujemy szeroki wybór możliwości generowania własnego kontentu przez użytkowników, tworzących interaktywną społeczność.

Eksperci od motoryzacji i gier łączą siły

Fizykę jazdy, opracowaną i zatwierdzoną przez ekspertów z branży motoryzacyjnej, połączono z możliwościami Unreal Engine 5.

DZIEL SIĘ ZAMIŁOWANIEM DO PRĘDKOŚCI

RENNSPORT to początek idei, która ma na celu kształtowanie przyszłości wirtualnych wyścigów. Przeżywaj najlepsze momenty, niezależnie od tego, czy siedzisz za kierownicą, czy oglądasz transmisję zawodów e-sportowych. Czas odpalić silnik!

ULTRA REALISTYCZNE WYŚCIGI DLA KAŻDEGO

We współpracy z kierowcami, technikami i partnerami, chcemy rozpowszechniać najnowocześniejszą technologię, wykorzystywaną w zawodowym sporcie. Z unii ESL Gaming i RENNSPORT zrodziła się platforma do rywalizacji, niewymagająca dużych umiejętności na wejściu i umożliwiająca spełnienie marzenia o zostaniu profesjonalnym kierowcą, a nawet gwiazdą wyścigów.

MODELE AUT

Przenieś profesjonalne wyścigi do świata cyfrowego, dzięki modelom aut z prawdziwego świata. Rennsport wciąż się rozwija i z czasem będą dodawane nowe modele samochodów.

EVENTY

Profesjonalne eventy wyścigowe są dla nas niezwykle ważne. W ciągu ostatnich miesięcy włożyliśmy dużo energii we wdrażanie zmian na podstawie opinii, które zebraliśmy od zawodowych kierowców podczas różnych wydarzeń. Rozpoczęły się one szczytem RENNSPORT w maju 2022 r. i trwały przez cały zeszły rok.

Kolejnym krokiem jest uruchomienie ESL R1, czyli wirtualnych mistrzostw wyścigowych. Wiosenny sezon ESL R1 rozpocznie się od wydarzenia w Katowicach, dostępnego tylko dla zaproszonych gości, w których weźmie udział 48 kierowców — z ośmiu zespołów partnerskich Rennsportu oraz czterech innych zespołów, ścigających się w innych wydarzeniach ESL.

VIDEO

GALERIA

PREORDER

Copyright © 2023 COMPETITION COMPANY GMBH. All right reserved. Unreal Engine, Copyright 1998 – 2019, Epic Games, Inc. Unreal is a trademark or registered trademark of Epic Games, Inc. in the USA and elsewhere.