Data wydania: 2020-07-28
Gatunek: Akcja, Arcade
Twórca: Tomasz Dziobek/Teyon
Wydawca: Teyon
KUP TERAZ  

WALCZ I ODZYSKAJ WOLNOŚĆ!

CUBERS: Arena to szybki i dynamiczny twin-stick slasher, gdzie wcielisz się w postać Ballera, niewolnika walczącego o swoją wolność z szeregiem gladiatorów!

Gra oferuje kilka wciągających trybów, a także 4 różne areny, każda z dedykowanymi efektami atmosferycznymi, wrogami i interaktywnym środowiskiem. Dodatkowo czeka na ciebie szeroka gama mini-gier w trybie solo i dla 2 graczy!

Wybierz swój arsenał spośród 100 unikalnych broni, zbroi, tarcz, umiejętności oraz dodatków i odeprzyj nadchodzące fale przeciwników.

GOTOWY? DO WALKI!

Miej oczy wokół głowy! Pułapki i broń są śmiercionośne dla każdego gladiatora na arenie, nawet twoich sprzymierzeńców.

Obserwuj i planuj, kogo pokonać najpierw, a kto nieświadomie może pomóc ci w walce!

Walcz z przeciwnikami i poruszaj się w dowolnym kierunku w tym samym momencie - dzięki płynnej, dynamicznej rozgrywce masz większą kontrolę.

Zdobywaj punkty we wszystkich trybach i rywalizuj z innymi graczami o najlepszy wynik w tabeli liderów!

ZWIASTUNY

GALERIA

RECENZJE

My Gamer

„Gra typu twin-stick, która jest przyjemna w pojedynkę lub w trybie współpracy dzięki uzależniającej mechanice level up”.

KUP TERAZ

POBIERZ W SERWISIE

Violence,
Blood
©2020 Tomasz Dziobek & Teyon. All rights reserved. Unreal Engine, Copyright 1998 – 2020, Epic Games, Inc. All rights reserved. Unreal is a trademark or registered trademark of Epic Games, Inc. in the United States of America and elsewhere.